Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM 2. 0 Samsung?

RAM 2. 0 Samsung?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már volt egy kérdésem ezzel a témával kapcsolatban és kaptam is rá pár választ de én is utána néztem és..

A kérdésem az volt, hogy van egy ASUS-P5VD2-MX alaplapom

és van benne jelenleg 2db 512mb RAM és mivel 3-4 slottos a kicsike.. ezért vennék bele egy 2gb RAMot, csak nem tudom hogy milyen gyártókkal kompatibilis az alaplapom..

PCxről már néztem egyet úgyhogy ha ez nem jó keresne nekem valaki ott hozzá egyet?

[link]

Írjátok már meg hogyha kompatibilis az alaplapommal :D

Válaszotokat előre is köszönöm!



#Samsung #RAM #ASUS-P5VD2-MX
2012. nov. 28. 07:12
 1/5 Topmad ***** válasza:

Szia!


Ha kompatibilitást keresel, mindig a gyártó honlapjával kezd a keresést! Pláne ha ASUS cuccokról van szó...

Gugli kereső, alaplapod típusa, első találat, ASUS.com.

[link]

Összes infó, driver 1 helyen azonnal. Oldal közepe felé "Memory/device support" fül.

PDF-ben letöltheted, hogy milyen RAM modulok kompatibilisak.


Válasz a kérdésre:

Ez a RAM 800 MHz-en ketyeg, az alaplap pedig 400 vagy 533 MHz-et bír, szóval kár bele ilyen magas órajelű RAM. Nincs is benne a kompatibilitási listába.

Kingston 2 GB-os RAM viszont támogatott, cikkszám szerint én arra folytatnám tovább a keresést! :)


Üdv:

Top

2012. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Topmad ***** válasza:
Most nézem, hogy az alaplap, amit írtál csak 2 DIMM slotos. Akkor most hogy is van ez? :D
2012. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben az alaplapban csak 2 memória slot van , és ddr2 ramok mennek bele.

Ezt már nem érdemes venni csak használtan, mivel nagyon drága , 2x annyiba kerül mint a ddr3 mivel már nem gyártják.

2012. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
800mhz-s ramot elvileg nem tmogatja de azért elmegy veleí?
2013. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és kedves kérdező léci írj ha működik vagy ha nem ezzel a rammal, köszi
2013. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!