Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot és processzor...

Milyen alaplapot és processzort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A VGA-m hd7770 prociban vagy amd phenom II x4 vagy bulldozer fx-6100. Ehhez szeretnék alaplapot max 17 k-ért.

2012. nov. 25. 10:26
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :D
2012. nov. 25. 12:50
 12/33 anonim ***** válasza:

"meg szokott velük probléma lenni"

Minden fan tábornak van egy alja kategóriája akik azt hiszik, hogy ők nagyon okosak, ilyenektől már azt is olvastam, hogy AMD CPU-val nem megy az office.


" hogy az amd-k nagyon melgednek "

Ez a nagyon melegedés is túlzás, főleg ha az egész gyártóra érti. Annak hadd mutassak valamit:

[link]

2012. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De ez azt mutatja hogy az fx-6100 melegszik a legjobban... akkor mégsem olyan jó? Nem akadékoskodni szeretnék csak nem vagyok járatos a gép hardveres felépítésében. Arra lennék kíváncsi hogyha nagyobb gépigényű játékokkal, programokkal terhelem esetleg egyszerre akkor nem mondja-e azt hogy viszonlátásra és égeti le az egész gépet.
2012. nov. 25. 22:44
 14/33 anonim ***** válasza:

"De ez azt mutatja hogy az fx-6100 melegszik a legjobban... "

Itt konkrétan a Trinity APU-ra godoltam, mivel a gyártó beskatulyázásáról volt szó. Amúgy ha megfigyeled elhanyagolható a különbség ilyen szempontból.


"akkor nem mondja-e azt hogy viszonlátásra és égeti le az egész gépet."

Az egy dolog, hogy nem vagy jártas ebben, de azért minimális logikád lehetne. Ha ilyet tenne akkor pont valószínű, hogy gyártásra kerülne.

Ne aggódj nem lesz semmi gond.

2012. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Képletesen értettem a leégést... Arra gondoltam hogy feltétlenül szükségese-e plussz hűtő vagy állandóan lesni kell-e, hogy nem melegszik-e túl.
2012. nov. 25. 22:55
 16/33 anonim ***** válasza:
Kicsit félrértetted a dolgokat :) Az,hogy kicsivel jobban melegszik,nem jelenti azt,hogy túl fog melegedni.Nekem egy FX8120-am van,gyári hűtővel,és sosem megy 60 fok fölé.Ne aggódj,jó lesz minden.
2012. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Alapból nem adnának ki egy olyan terméket,ami túlmelegedne.Olyan gyári hűtőt adnak vele,ami alap órajelen megfelelően le tudja hűteni a processzort,de tuningra már nem alkalmas,oda már egy jobb hűtő kell.De ha nem húzod,tökéletes.:) A hűtő ventillátorja automatikusan változtatja a fordulatszámát terhelés/melegedés függvényében,és ahhoz alakítja a fordulatszámot is.
2012. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Most már értem. És bocsánat az értetlenkedésért csak nem vagyok olyan jól elengedve pénzügyileg hogy hirtelen és átgondolatlan döntéseket hozzak, inkább kétszer megkérdezem minthogy baj legyen :)
2012. nov. 26. 16:57
 19/33 anonim ***** válasza:
Jól is teszed,nincs semmi probléma :)
2012. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Még azon gondolkodom, hogy egy i5-3450 esetleg nem-e erösebb, tudom hogy nem egy árkategória, de ami teszteket néztem az jobban teljesített, Meg jóval kevesebbet fogyaszt, és lehet hogy megtérülne a többlet. Azért a 3450-et mondom mert i5 ök közül az a legolcsóbb, bár azért én egy kicsit még mindig sokallom, esetleg nem tudjátok hogy tényleg megérne-e rá annyival többet kiadni?
2012. dec. 1. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!