Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan asztali pc-nél is...

Van olyan asztali pc-nél is hogy a is terhelésnél a proci vga-ja megy nagyobb terhelésnél a videókártya?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ha a proci vga-ja megy a másik videókártya kikapcsol?

2012. nov. 24. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben próbáld meg érhetően, a magyar helyesírásnak megfelelően leírni amit szeretnél, mert ebből így túl sok mindent nem tudtam kiszűrni. De annyi észrevételem van, hogy a processzornak nincs VGA-ja.
2012. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lopokus ***** válasza:
Fail:_DDDD
2012. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Érdekes, hogy inkább mobil gépekben alkalmazzák, pedig volt ígérgetés AMD részéről a 78xg és 880g chipseteknél, még is csak a mobil verzió tudta. Az is igaz, hogy egy modern VGA simán leveszi a saját fogyasztását 8-12W közelire, ez nem sokkal több mint a chipsetben vagy prociban lévő VGA fogyasztása.


Viszont ma találtam egy drágább FM2 alaplap leírásában:

"Az alaplap érdekessége a Lucid Virtu MVP technológia, ami jobb együttműködést biztosít a processzorba integrált és különálló grafikus kártya között, például egyfajta V-sync eljárást, és azt is megoldja, hogy az alaplapi monitorkimeneten keresztül hozzáférhessünk a külső VGA teljesítményéhez, de amikor nincs szükség rá, akkor átváltson a rendszer a gazdaságosabb, CPU-ba integráltra."


Na most tudtommal van ilyen "Lucid" chip némelyik s1155, s2011, Am3+ alaplapnál is, azt nem tudom, hogy azokon is működik, de valószínűleg igen.

2012. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!