Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek játékra?

MyDrox17 kérdése:

Milyen laptopot vegyek játékra?

Figyelt kérdés

100.000 - 140.000 Ft.-ig gondolkozom.

Mindenképp szeretném, hogy egy CSGO-t elvigyen akadásmentesen illetve egy LOL-t erős FPS-en.


Ezt a kettőt néztem ki, melyik lenne a jobb választás? Illetve az Intelnek ez a HD Graphics videó kártyája milyen?


[link]


[link]



2012. nov. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Az az Intel HD az integrált, nem sokat ér.


Laptopot játékra nem veszünk, főként nem ilyen árkategóriában.

Ha játszani akarsz, ennyiből egy korrekt PC-t lehet összerakni, vagy veszel laptopot, de akkor nem akarsz annyira játszani vele.

(Lehet, csak ennyiből nem fogsz "gamer" laptopot kapni.)

2012. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam ez az intel HD nem valami jó. Mostani laptopomat cserélném ebbe 512mb-s videókari van, meg egy intel dual core 2.1 ghz-s proci és pl. egy CSGO igényli a dual core 2.5 ghz-t. De lényeg a lényeg laptop az biztos, a kérdés az, hogy ilyen árkategóriában mi lenne a legjobb választás mert nem egy black ops 2-vel akarok játszani én. 160.000 Ft.-ig eltudok menni még nagyon szélsőséges esetben.
2012. nov. 23. 14:16
 3/8 Berti_92 ***** válasza:

Aztarohadt, szerintem nagyon gyorsan csapj le arra a PackardBellre... :O Nagyon olcsó ennyiért! És ha nem lenne benne a plusz integrált videokártya, csak a sima 7670M, az is bőven elég játékra... Első hozzászóló nem bántani akarlak, de nagy marhaságot mondtál, ennyiért simán lehet gamer laptopot venni, mint pl ezt a PB-t..

Csak h legyen viszonyítási alapod: nekem a laptopomban egy 6650M van, ami jóval gyengébb mint a 7670M, és minden elfut rajta, ismétlem minden. http://www.youtube.com/user/MNBerti/videos?flow=grid&view=0

Itt megtudod nézni h ezen hogy mennek a játékok(Crysis2, BF3, MaxPayne3, NfS stb.) És ehhez számold hozzá azt h a 7670M erősebb, plusz van benne egy integrált videokártya, ha minden igaz egy 7520G, ami önmagában is megbirkózik az alap játékokkal, hát még a kettő ergyütt CrossFire-el.

CS:GO-t eddig csak 19 órát játszottam steam szerint, és még az én egy szál videokártyám is vitte mindent MAXra tolva, 1920*1080-ban, monitorra kikötve (a laptopban meg amugy is csak egy 1366*768-as kijelző van, szóval te maxon a 60 fps alá soha nem mész az tuti :D

Ha bármi kérdésed van írj :)

2012. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt Gamerről, csak olyan laptopot szeretnék ami egy-két játékot szépen elvisz. Légyszíves valaki csekkolja a pb laptopot mert írtam nekik is frissítették mert volt egy-két elírás, hogy így is megéri-e?
2012. nov. 24. 12:15
 5/8 Berti_92 ***** válasza:

mi változott? :O

Még most is Radeon HD 7520G + Radeon HD 7670M a vid kártya, 4 GB 1600Mhz RAM és A6-4400M proci 135ropiért... Nem tom mit javítottak, de a lényeg változatlan maradt, és alaposabban végigböngészve a részleteket még mindig cs*szettül megéri :D

2012. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy ilyet is ugyanezért az árért, így újra dilemmában vagyok:D


[link]

2012. nov. 25. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A HD 7670M sokkal erősebb, mint a GT610m!
2012. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Berti_92 ***** válasza:

Igen, még mindig a PB a legjobb :)

Szerintem nyugodtan megveheted, hidd el hogy nagyon megéri...

2012. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!