Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról?

Figyelt kérdés

maximum 100k-t áldoznék bele. inkább játékra használnám.

Amivel játszok: Wow(eredeti), gta4 és hasonló kaliberű játékkal. (ha kijön a gta5 esetleg még azzzal is szivesen játszanék)

És erről a konfigról lenne szó

[link]

[link]

[link] Kétszer

[link]

[link]


Végösszeg: 78e forint (+még jönne a monitor) gépház, dvd iro megvan.


2012. nov. 22. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tápból elég egy Fsp hexa 400 is ami kb 10 k és a maradék 6 k-t meg hozzádobnám a vga-hoz és kijönne egy 7770. Meg jobb lenne am3 (+) ban gondolkodni fejleszthetőség szempontjából Vagy esetleg egy fm2-es apus konfig..
2012. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 TOXIC. ***** válasza:
Lehet hogy jobban járnál egy APU-s megoldással, és később raksz bele egy erősb vga-t.
2012. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem nagyon éártek hozzá, mi az a am3 és az apus konfig?
2012. nov. 22. 21:55
 4/18 A kérdező kommentje:

ja amugy a winyót kihagytam

[link]

2012. nov. 22. 22:04
 5/18 TOXIC. ***** válasza:

Akkor ezt hogy raktad össze?

---

AM3 egy foglalat, amiben másabb procikat tudsz tenni, mint az fm1-be pl.

APU pedig olyan processzor, aminek van saját grafikai vezérlője, így árban olcsóbban jössz ki, igaz a teljesítmény gyengébb, mint ha egy különálló, erős vga-d lenne, viszont később tudsz tenni bele vga-t. Amíg nincs pénzed, használod a prociban lévő integráltat.

2012. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jaa értem. De szerintem ez a vga elég lesz a Wow-hoz meg a gta4-hez bőven.


Amúgy az AM3-sal azért járnék jobban mert az FM1 már régi?

AMD-s procikat annyira nem ismerem. Gondolom olyan mint Intelnél a Socket775 már nem lehet kapni.

2012. nov. 22. 22:37
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy az a FSP Hexa 400wattos táp biztos elég lesz?
2012. nov. 22. 22:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elég a 400 wattos hexa.

Összeírtam neked egy apu-s konfigot. Fm2 foglalatra épül. Ebben még nincs külön dedikált ( amit külön tolsz bele az alaplapa, egy pcie foglalatba), de van egy integrált a prociban amivel el tudsz játszogatni az említett játékokkal. Bár nm fullhdban, de hd-ban szép beállításokkal.

[link]

Ui.: Azért lett 88k, mert a 10k-s házat nem lehetett törölni, azt ne számítsd bele.

2012. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. nov. 23. 08:53
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor is megéri ez az apus konfig hogyha a közeljövőben nemtudok venni külön vga-t? max nyáron lenne rá pénzem.
2012. nov. 23. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!