Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit újítanál fel ezen a gépen?

Mit újítanál fel ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elértem arra a szintre, hogy szeretném a PC-met kicsit feltuningolni, mert néha néha még játszok és az újabb játékok (sőt a 2011-esek is már) eléggé szakadoznak, sőt egyáltalán nem mennek! Összetörik a szívem hogy nem tudom őket használni :)


Arra gondoltam, hogy első körben anyagi kereteim miatt csak videókártyát vagy CSAK procit cserélek! A kettő nem fog egyszerre menni!


Mit tennétek a helyemben, mit vásárolnátok a gépbe ha az alábbi konfigotok lenne:


Alaplap: MSI MS-7293VP


Memória:

Transcend JM2GDDR2-8K DDR2-800 SDRAM (400 MHz) 1gb

Kingmax KLCE88F-B8KU5 DDR2-667 SDRAM (333 MHz) 2gb


CPU:

DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz (10 x 200)


Videókártya:

ATI Radeon HD 3400 Series (256 MB)


Építő jellegű hozzászólásokat kérek szépen, hogy mi lenne az a lépés, amivel egy olyan gépre tehetnék szert ami viszi mondjuk a 2011-es játékokat, és nem szenved, meg akad mint most!

Példának okáért egy Star Wars Force Unleashed (első rész) grafikailag elment, de akadt nagyon ma... ugyan ez a helyzet egy újabb NFS- résszel vagy sorolhatnám.


Köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyha új NFS-el akarsz játszani (most wanted, the run, hot pursuit) akkor komplet új gép.
2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szívem vágya! csak az hogy "VISZONYLAG " új játékok is menjenek rajta! 2011-esekkel is megelégszek egyenlőre!
2012. nov. 20. 22:11
 3/9 JuhászDork ***** válasza:

Elsőként vga.(így talán minimumban eldöcögnek a mai játékok)

utána gyűjtögessél és vegyél alaplapot,ramot,(értelmes tápot,hdd-t ha nem az van),procit.

ha lesz úgy kb 50K-d ezekre kérdezz és segítünk.)

2012. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tehát azt mondod a VGA a gyenge láncszem? (IS) :D


A proci miatt láttam inkább hogy nem mennek a játékok. A mai is például! Kevés volt neki a 2ghz :( Na de egy jó VGA hol indul, mik a szempontok?

2012. nov. 20. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eladnám..
2012. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Videókártyát vegyél, 25-35e Ft kategória aminek értelme van. 20 alatt is kapsz jobb kártyát mint a jelenlegi, de az nem lesz olyan minőségi ugrás mint amit el szeretnél érni.
2012. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Komplikato ***** válasza:

Első kőrben VGA csere. Amire van pénz. 7-8K egy Radeon HD4650/4670 vagy egy GF8800GT. Persze lehet ennél jobb is ha belefér.

Prociból meg vagy veszel jól árasított E6xxx, E7xxx, E8xxx procit (már amit támogat a lapod) vagy szerzel egy jó hűtőt és felrántod 3GHZ-re vagy fölé a procid. Már ha az alaplap támogatja ugye.

2012. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen a vga a nagyon gyenge láncszem

.

erös proci inkább stratégiáknál fontos meg mmo knál, multiplayereknél

azoknál ahol nagyon sok egység van a pályán

de te procid meg kel birkozón sok mindenel már így is egy jobb vga megváltás lene számára

2012. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat:


Akkor lépjünk tovább: VGA-t fogok cserélni ez eddig stimm.

2 kérdés:


1) mennyiért lehetne eladni ezt a mostanit kb?

2) hogy tudom meg lehet e húzni a procit, és mennyit bír el a lapom?


Köszi

2012. nov. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!