Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem látja a gépem az ssd-t,...

Nem látja a gépem az ssd-t, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy a saját gépben nem férek hozzá az ssd-hez. eszközkezelőben és bios-ban is látja a gép de nem tudom megnyitni intézővel hogy formázhassam. ezt szeretném használni a jelenlegi C:/ helyett. lehet hogy nem is kell látnom hanem Norton Ghost-al amit tegnap ajánlottak, átrakom rá a C:/ -m tartalmát és már menni is fog róla ?

2012. nov. 20. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem látod, mert nincs formázva, lemezkezelőben tudod formázni, egyébként ha van rá mód akkor egy új telepítést ajánlok(persze tudom, hogy ez nem mindig lehetséges).
2012. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam én is rá hogy újra teszem de túl macerás lenne ennyi dolgot meg beállítást újra feltenni. most megpróbálom hogy lemásolom a C:/ -t és ha nem tetszik úgy a teljesítménye akkor régit meghagyva felteszek egy új rendszert és a régiről tudom majd nézni a beállításokat. és köszönöm a választ !
2012. nov. 20. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a cikket olvasd át(van még néhány), főleg az "alignálást".

[link]

2012. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
újratelepítés lesz mégis. macera ez a ghost
2012. nov. 20. 14:23
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket ! azért adok neki még 1 esélyt. hátha ez valamivel könnyebben kivitelezhető.
2012. nov. 20. 14:26
 6/6 Nányi91 válasza:
Szia, ugyanez volt a gondom. Kell egy program amivel formázni tudod az ssd-t es partíciót kreálni belőle. (Lemezkezelo program). én a partition wizard home edititon-t hasznaltam. Felrakod, futtatod, kijelolod az ssd-d, create-re ramesz, onnantól menni fog
2016. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!