Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan éri meg jobban egy...

Hogyan éri meg jobban egy számítógép? Venni egyet mondjuk MediaMarkt-ból, vagy külön venni alkatrészeket és azokat összerakni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyon jó gépet, ami akadás nélkül minden játékot visz, és még 4-5 évig ne legyen elavult. Írnátok gépeket/alkatrészeket, és árakat, hogy melyik lenne a legjobb választás kb 300.000 Ft-ig

2012. nov. 18. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
az előre össze rakott szemeteket felejtsd el. darabonként.
2012. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem vagyok ebben a témában profi. Kéne még +D-s monitor BluRay lejátszóval
2012. nov. 18. 17:59
 3/6 A kérdező kommentje:
*3D
2012. nov. 18. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél külön alkatrészeket, mert ott mindegyikből Te válogathatod meg, hogy milyenek legyenek, mint egy Media Marktos gépnél ahol fixen meg van minden. Persze nem mondom, hogy az utóbbi rossz, mert hát sztem annyi pénzért már lehet azért össze rakott jó gépet is venni.
2012. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lambo96 ***** válasza:

[link]

Kicsit többe kerül.

Remélem jó a link.

2012. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó a link, és ez a gép jónak számít?
2012. nov. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!