Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolás után nem működik...

Bekapcsolás után nem működik a billentyűzet, ezért nem tudom elindítani az op. Rendszert. A billentyűzettel lenne a hiba?

Figyelt kérdés
Bekapcsolás után nem működik a billentyűzet, amig be nem tölt az op. rendszer. Biosba sem bírtam belépni. Ez eddig nem nagyon volt probléma, de most reseteltem boot előtt, ezért azt írja hogy visszaállt alapbeállításra, és nyomjak meg egy gombot a folytatáshoz. Bekapcsoláskor az egér világít, a bill. nem. Nincs másik billentyűzetem amivel kipróbálhatnám.
2009. aug. 15. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
USB-s billentyűzet nem is fog működni BIOS-ba csak PS2-essel.
2009. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig működött, de mindegy, nem az a bajom, hanem az hogy nem tudok az op. rendszerbe se belépni.
2009. aug. 15. 01:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van ahogy az előttem lévő mondja. Szerezz valahonnan egy PS/2-es billentyűzetet és a BIOS-ban állítsd be hogy induláskor az USB-t is töltse be. Utána USB-s billentyűzettel is tudsz majd BIOS-ban buherálni.


B

2009. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PS2-essel sem megy
2009. aug. 15. 02:03
 5/5 A kérdező kommentje:
BIOS kisütés megoldotta, valószínűleg megártott az alaplapnak a húzás...
2009. aug. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!