volt nekem már alsó kategoriás alaplapom és kemény +700 mhz-t tudtam húzni
2012. nov. 16. 13:18
3/5 Közveszélyes Kontár válasza:
Ez most mit jelent?:)
attól még nem lehet megmondani mert lényegében Mindentöl (!) függ.
ígyhát a processzortól is ha szerencséd van olyant fogsz ki ami 10MHz et sem bir pl. (fesz álítással sem)
de nem csak ettöl mindenbe ténleg minden bene van
.
viszont alapjában véve (általánoságban) valószinü ha minden jól megy 4ghz még könyen fog sikerülni
2012. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
4/5 anonim válasza:
Nem (csak) az alaplaptól függ, hogy meddig tudsz egy procit OC-zni. Elsősorban a procitól függ... Lehet, hogy kifogsz egy olyat, ami +100MHz-t sem bír el, akárhogy küzdesz vele, lehet, hogy +1GHz-t fesz.emelés nélkül gyári hűtéssel elbír.
2012. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
5/5 A kérdező kommentje:
igen ezt tudtam. nem minden proci ugyan olyan tuning potenciával rendelkezik. de arra kiváncsi lennék hogy az alaplapnak mért van olyan nagy szerepe ebben ?
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Adataid védelme fontos számunkra!
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.