Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon HD 7770...

Sapphire Radeon HD 7770 Vapor-X vagy Asus GeForce GTX 550 TI?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldönteni, mert rengeteg fórumot olvastam már, de mindenhol csak ajánlani tudják mindkettőt és már dűlőre szeretnék jutni! :D

2012. nov. 15. 18:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
29%

Én a mai napig azt vallom, hogy soha a büdös életben nem veszek több nvidia kártyát mert ahányat idáig vettem mind instabil vacak volt (10 kártya fordult meg már nálam megvan még mind de hát nem használom őket.) amióta AMD-t vettem minden gondom megoldódott eltűntek a kék halálok fagyások stb... Illetve az amd szoftverileg is használhatóbb nekem legalább is színpatikusab. Én inkább ezek alapján a 7850 et vettem volna de egyébként erre csak azt lehet mondani, hogy mindenki mást tapasztal és más a jó neki ezért hiába vársz itt reális választ mert mindenki a tapasztalataiból indul ki. Én például annak idején az nvidia geforce2 MX400 al és a geforce FX5200 al meg voltam elégedve akkoriban még azt javasoltam volna de változnak az idők.

Szakmai szemmel is a HD7850 et vagy a 7770 et ajánlottam volna de ha meg vagy elégedve az nvidiával és nem tapasztalsz nem oda illő dolgokat akkor jól választottál.

UI.: Ez a kérdezőnek szólt nem akarok vitázni.

2012. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
8%

Én sem vagyok elvakult fan, eddig volt 5 geforce és 5 radeon karim. Mindegyikkel elégedett voltam. Az utóbbi években radeon kártyákat nyúztam (HD4830, HD6850 és most HD7850), az első kettőt közel 2-2 évig használtam teljes megelégedéssel. Nálam az AMD kártyák jól vizsgáztak ár/teljesítmény, stabilitás és driverek terén is! Probléma nulla, elégedettség 100%! Aki szídja, mint a bokrot, az vagy nem látott még közelről ilyet vagy nagyon béna lehet. Mondjuk előfordulhat ritkán egy-egy hibás széria, de ez akármelyik típusnál, gyártótól függetlenül.


Igazából most gondoltam végig, hogy a teljes nagy családban (nem mindenki játszékos) jelenleg minden gépben Radeon kártya dolgozik (egyesek már jó pár évesek)...tesómnak elszállt a 8800GTS-512-je pár hónapja és ezzel kihaltak nálunk a geforce karik.

(jelenleg szolgálatban álló modellek: HD2600XT, HD4550, HD4650, HD5550, HD5670, HD5750 és HD7850...illetve ismerősöknek elpasszolt régebbi kártyáink: HD4670, HD4830 és HD6850 is szépen muzsikálnak még). Panaszt még egyik helyről sem hallottam!

Én a fanokkal ellentétben nem azt mondom, hogy az nvidia rossz, hanem azt, hogy az amd is nagyon jó!

2012. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
minden kártyának meg van az ellenfele manapság meg az okos aszerint vesz amire van pénz de mellette teljesítmény,színvonal
2012. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nekem is egy Sapphire karim volt és nagyon megvoltam vele elégedve, de már kellet egy új, és ár/érték kategóriában nem tudtam otthagyni azt a gtx 650 ti-t.
2012. nov. 20. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!