Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó játékra...

Szerintetek ez jó játékra való pc? (gép lent)

Figyelt kérdés

Processzor: AMD FX6100

Alaplap: Asrock 960GM/U3S3 FX

RAM: Kingmax 4GB DDR3 1333MHz

Merevlemez: Seagate 1TB 32MB SATA ST1000DL002

Optikai meghajtó: Samsung SH-222BB/RSMS író

Videókártya: Sapphire 7870 2GB DDR5

Egér: SteelSeries Ikari Optical

Táp: FSP Hexa 400

Ház: Asus TA-711

Monitor: Samsung S22B150NS

Ez úgy mindenben lenne kb. 180.000Ft.

Légyszíves írjátok le a véleményeteket, és ha kellene akármiben is változtatni, akkor azt írjátok le. (bocsi a szóismétlésért) Lehetőleg a monitorról, és az egérről is írjatok valamit. Előre is köszönöm!:)



2012. nov. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

180k-ért ez így korrekt, bár én a lapot cserélném egy ASRock 970DE3/U3S3-ra, vagy egy Asus M5A97 (LE)-re a keret függvényében.


Egérről nem tudok írni, sose használtam meg nem is láttam még igazából SS egeret, meg nagyon nem is vagyok benne.


A monitor meg egy FullHD LED monitor, gondolom TN paneles, ami a betekintési szög és a színhűség miatt lehet gond. Abban jobb az IPS, de ~30k-ért olyat úgyse találsz. Annyiért ez nagyon korrekt.


Úgy zusammen az egész konfig ár/érték arányban nagyon a helyén van.

2012. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! :)
2012. nov. 15. 17:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, és tényleg sokkal jobb az az alaplap amit Te írtál.:D
2012. nov. 15. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az egér (több helyen néztem az árát) annyit nem ér, amennyiért adják. Ilyen árban vehetsz mondjuk egy a4tech egeret, sokkal jobb paraméterekkel.
2012. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!