Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a laphoz jó lesz ez a RAM?

Ehhez a laphoz jó lesz ez a RAM?

Figyelt kérdés

Most fogom átvenni a lapot:

[link]


Tudom nem mai gyerek, de újonnan 9k-t szerintem megér. Nézegetem a memória támogatói listát, de nem nagyon találok róla olyan memóriát amit tudnék rendelni. Ezen gondolkozom:

[link]


Gondolom a lap alapján is rá lehet jönni, hogy nem egy erőmű alá lesz. Egy Athlon II 245-öt szeretnék futtatni alatta egy HD6770-el, ha ez számít.

Ez a kit működni fog ez alatt a lap alatt?

És így hogy 3 modul lesz benne gondolom a dual chanel nem fog menni, de akkor hogy fogja kezelni őket?


Kicsit sürgető a dolog, mert ma szeretném föladni a rendelést. Ja, és amit még hozzá szeretnék fűzni, ez a nagyjából 5500Ft nekem a lélektani határ ha ramról van szó.


Előre is köszönöm! :)


2012. nov. 13. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nyugodtan megveheted, jó lesz, cpu-ból meg ha van rá mód x3-at vegyél: [link]

2012. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a RAM tippet, megfogadom! :)

A prociról meg annyit, hogy nem szándékozom venni, mert ez már adott 3 éve, és még elegendő a teljesítménye. Csak azért vettem ezt a lapot mert az előző elszállt...:(

2012. nov. 13. 11:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni hogy így 1 modullal nem lesz sokkal lassabb a gép?
2012. nov. 13. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz lassabb viszont olcsóbb.
2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!