Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépházat vegyek...

Milyen számítógépházat vegyek olcsón? Részletek lent!

Figyelt kérdés
lehetőleg jó márka legyen, jól szellőző, nem túl hangos,tágas is legyen( vga-nak hely), és olcsó is! (8-12ezer ft) :D

2012. nov. 12. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nekem ő egy kedvencem,nincs benne kimondottan kábelek eldugásához kialakítva hely meg le gumizva de azért szépen el lehet vezetgetni.Alsó tápos szóval ha fsp hexa vagy hasonló rövid kábelű tápod van akkor nem ajánlom..

[link]

Vagy még ez:

[link]

2012. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Komplikato ***** válasza:
Na igen, ami hasonló szellőzésű és szerelhetőségű az átlag 15.000+ áron van. Ez egy jó kis ház. Van 10K körül pár Cooler Master Elite, de az kevésbé szerelhető és nincs ennyi venti hely benne.
2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló gépháza tökéletes.

Szép, tágas, ezért a pénzért tökéletes.

2012. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amit CsokiPufi írt, elsőnek.
2012. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is gondolkodtam a cooler master elite szérián.. de igaz nehéz találni 15K alatt az általam feltett kéréseknek megfelelőt! és persze nem utolsó szempont a dizájn :D bár az újabb és újabb gépházak mind dizájnosak (1-2től eltekintve) illetve a xyledes ventik :D. hát nem feltétnül ontos az alsótáphelyes megoldás :D
2012. nov. 12. 19:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen baráti ár nagyon amit az első kommentelő írt! nagyon köszönöm!
2012. nov. 12. 19:19
 8/14 A kérdező kommentje:
illetve ahogy látom csokipufi általá ajánlott gépházak is jók! mindet köszönöm! Karácsony miatt érdeklődtem :)
2012. nov. 12. 19:22
 9/14 Komplikato ***** válasza:

"Az első válaszoló gépháza tökéletes.

Szép, tágas, ezért a pénzért tökéletes."


Most így megnézve mindhárom ház belseje annyira hasonló, mint ha egy cég gyártotta volna. Szóval az a Knight szvsz nem kevésbé jó. Nekem viszont nem tetszik a trend a felül lyukas házakkal, mert hiába jobb a szellőzés, túl nagy az esély a szennyeződések bekerülésére.

2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen-igen, mondjuk nekem sikerült beszereznem olcsón egy CM storm Strykert, azokon felül, alul is van kivehető porszűrő.

Bár az nem ez az árkategória,

minden ház amit ajánlottak tökéletes, esetleg hardveraprón találsz komolyabbat, de azok ált. használtak.

sok sikert.

2012. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!