Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy egy monitorcsere...

Létezik, hogy egy monitorcsere lényegesen felgyorsítja a számítógépet?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a hagyományos LG Flatron monitorom egy Samsung SyncMaster LCD TV/monitorra. Azóta mintha sokkal gyorsabb és kevésbé zajos lenne a gép. Vagy lehet, hogy csak én érzem úgy?

2012. nov. 11. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Keletföld válasza:

KIZÁRT DOLOG!


Attól, hogy a megjelenítő eszközöd megváltozott, mitől is gyorsulna a gép? Nem lett benne processzor magasabb frekvenciájúra kicserélve, esetleg kissé felhúzatva,

a videokártya sem lett megpiszkálva, tunningolva,

akkor?

A monitor nem gyorsít semmit.

2012. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor én meg mást mondok. Előfordulhat!


FullScreen-es játékoknál azok a VGA-k amikben van Vsync, visszaállnak a monitor képfrissítési frekvenciájára. Ha ez 60 Hz, akkor 60 FPS-ed lesz. Ha kicseréled a monitor akkor ez változik, ami annyit jelent hogy a VGA-d tudott volna nagyobb FPS-t addig is, csak a monitor miatt nem tette. Ennyi...

2012. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem játékra használom, de tényleg gyorsabban tudok dolgozni vele.
2012. nov. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!