Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a kérdés hogy Sharkoo...

Lewy crafterpro kérdése:

Az lenne a kérdés hogy Sharkoon vaya házba milyen tápegységet vegyek? Valami olcsó kéne de ne legyen repülőgép zaja és ne búgjon a ventillátor min.300W

Figyelt kérdés

sziasztok az lenne a kérdés hogy Sharkoon vaya házba milyen tépegység-et vegyek??

valami olcsó kéne de ne legyen repülőgép zaja és ne búgjon a ventillátor min.300W



2012. nov. 10. 00:31
 1/5 TheMizery ***** válasza:
100%
chieftek ctg-500 at.
2012. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A gép milyen, és neked az olcsó mit jelent?
2012. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6000ft körül vagy alatt nem kell nagy teljesitmény csak legyen halk és ne legyen szar...ennyi
2012. nov. 19. 23:01
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

hát pedig ha jó táp kell és mivel Vaya alsótápos igy Chieftec CTG 500W a legolcsóbb újonan ez 13ezer kb.


igy lénygében számodra csak használt táp jöhet szóba mivel a legolcsóbb felsötápos táp is többe kerül FSP APN 350W ez 8-9ezer ujonan


használtan néz valami Chieftec, FSP t


de még jobb lene Seasonic pl.


hsaználtan 6ezerböl biztos találsz egy minsögéi szépet ami megfelel


hardverapro.hu vagy más használt piac

2012. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!nincs sok pénzem szóval jó ötlet mivel ez elég olcsó ház és szerintem elég fasza is ezt választottam de nem tudtam először hogy alsó táposhoz másmilyen kell....
2012. nov. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!