Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy tápegység...

Shadow087 kérdése:

Szerintetek egy tápegység meddig terhelhető, mondjuk egy DELL 305 Wattos?

Figyelt kérdés

Lehet terhelni ezt a tápegységet? És ha lehet, akkor meddig?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 8. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

305W-ig.

Ha jó minőségű (DELL gondolom az) akkor talán van benne kis plusz tartalék is, de ha ennyire határon megy egy táp, az nem tesz jót sem a hangjának sem az élettartamának.

2012. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Geforce 9800 GT -t szeretném beleapplikálni a gépembe, és ahogy kiszámoltam az alkatrészek fogyasztási görbéjét, szerintem bírnia kellene. Vélemény?
2012. nov. 8. 22:52
 3/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehet :) nekem gtx 240en fut 3vinyóval 4magos procival 300as tápról :D
2012. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gtx 240 nincs netudom mire gondoltál netán hogy ddr5?

viszont 35W al kevesebbet is fogyaszt a gt 240

105W fogyaszt a 9800 GT

130W ot fogyasztó procival,számolva

250W körül ehetne gép kb.

szóval még csúcsra terhelve is elkéne birnia teljesítményileg a tápnak és Dell nem is anyira lehet vacak táp.

2012. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A boltban is azt mondták, hogy elméletileg el kellene bírnia, mert a DELL egy nagyon jó táp. Már csak egy kérdésem van, ha esetleg erre tudnátok válaszolni, akkor megköszönöm. a bekötéssel, és a beszereléssel nincsen baj, azt megoldom. Csak ugye ez a fránya táp csak 1 IDE csatlakozóval rendelkezik. Szerintetek merjem rákötni arra az egyre a karit?? Elosztóval persze. Mivel ugye a karinak 2 csatlakozós tápkábele van. :) De elosztóval megoldható szerintetek? Nem vagyok egy szűkszavú ember. :D
2012. nov. 9. 10:37
 6/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
1molex, hát eloszthatod, de már ez nem túl jó pont mondjuk egy ilyen kicsi tápnál nem kel csodálkozni:)
2012. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Itt igazából az lenne a kérdés, hogy egy ilyen IDE kábel bírja -e a 105 wattos maximális teljesítményt? Mert gondolom azért ez a kártya sem mindig fogyaszt 105 wattot.
2012. nov. 9. 11:00
 8/15 A kérdező kommentje:
El fogja bírni, megérdeklődtem. :) Köszönöm a segítő válaszokat.
2012. nov. 9. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Márkából meg névleges teljesítményből nem tudjuk megmondani, hogy elég lesz e.
2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elbírja, már erről a gépről írok, és tökéletesen működik!! :) Már játszottam is rajta Far Cry 2 FullHD -ban. :D Király. Nem semmi ez a DELL.
2012. nov. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!