Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a pendrive-ot formázni...

Ha a pendrive-ot formázni kell, az azt jelenti hogy letörlődik róla minden?

Figyelt kérdés
Amikor beletettem azt írta ki, hogy használat előtt formázni kell. Nagyon fontos dolgok vannak rajta, nem szeretném ha elvesznének.
2012. nov. 8. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha formázod eltűnik róla minden. Előtte kel valahogy lementeni. Ha kiírja a formázást, az nem biztos hogy kell is. Próbáld meg, próbálj túlmenni az üzeneten
2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajna én nem nagyon értek hozzá. Ha elvinném egy számítógép szervizben ott tudnának segíteni rajta?

Egyébként nem értem hogy miért tűnik el róla minden, már egy másik is szarakodott, de azt szerencsére mindig újra fel tudtam rakni, de ebből nincs másolat. Mi a legbiztosabb módszer ahol meg tudom őrizni a fáljokat?

2012. nov. 8. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt írja ki, akkor annak a pendrivenak nagy valószínűséggel már harangoztak. Ha több pendrive-ot is tönkretett a gép, akkor esetleg érdemes megnézetni, de tudni kell, hogy a pendrive-okat nem biztonságos adat tárolásra találták ki, hanem adatok mozgatására. Lehet, hogy a gépednek semmi baja, csak a meghajtók silány minőségüek.
2012. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon sajnálom. Azért teszek egy próbát, elviszem a szervizbe, hátha tudnak vele csinálni vmit.

Köszönöm szépen!

2012. nov. 8. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt pénzt adsz ki rá, te is megpróbálhatod visszahozni. Ezzel: [link]


Helyreállítás a vinyóra történjen. Ha nem talál semmi visszaállíthatót akkor mehet a szervízbe.

2012. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár elég rég írtad, de egy próbát megér. Megtudták csinálni? Nálam is ugyanez a probléma, elvittük egy szervízeshez, nekem azt mondták menthetetlen.
2017. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!