Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Epson DX5050 chip resetter...

Epson DX5050 chip resetter probléma, mitől? (alább részletesen)

Figyelt kérdés
Adott egy Epson Stylus DX5050, melynél meguntam, hogy mikor a nyomtató azt mondja kifogyott a tinta, még volt benne rendesen. Ezért utánaolvastam, hogy vannak ezek a chipnullázó cuccok, rendeltem egyet ezekhez a patronokhoz, (T0711-T0715), rajta volt a listán, hogy támogatja őket. Írták, hogy ezeket a patronokat 30% töltöttségi szint felett kell resetelni. Ma félig volt mind a 3 színes patront, reseteltem őket, mindháromnál felvillant a zöld lámpa a cuccon, visszaraktam őket, a nyomtató betöltötte, és minden príma volt. A probléma azután jelentkezett, hogy a csíkos nyomtatás miatt csináltattam egy fúvókatisztítást a nyomtatóval (közvetlenül a reset után, közte nyomtattam egy oldalt, az volt csíkos, reset előtt is), és ezután mikor ezt befejezte, közölte velem, hogy a 3 színes patronból kifogyott a tinta. Azonban a tintaszintjelzőn ezt úgy jelezte, hogy az ábrán a 3 színes patron nem üres volt, hanem így "bekockázva" halvány színnel teli, és oda volt téve mellé a 3 "X", hogy üres. Semmiképpen sem lehetnek üresek, úgyhogy egyszerűen nem hittem el. Nem akarom ezeket kidobni és elpocsékolni, mert nagyon drágák. Van erre valami megoldás, miért van ez?
2012. nov. 6. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megoldódott magától a probléma, mikor este bekapcsoltam megint a nyomtatót, nem jelzett üres patront. Ha lesz valami gixer akkor írok.
2012. nov. 6. 18:31
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy mostmár nem üresnek, hanem alacsony tintaszintűnek jelzi a patronokat az Ink Monitor, viszont a nyomtatón nem villog az alacsony tintaszint lámpa, ami ilyenkor már szokott
2012. nov. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!