Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen! XP SP3....

Aceboy kérdése:

Nincs hang a gépemen! XP SP3. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Újra raktam ma egyik rokonom gépét amire Xp SP3-at raktunk fel, mindent felismert magától de a hangkártyával baj volt, azt mi raktuk fel de nincs semmi változás. Arra gondoltam, hogy alaplapot lehet hogy még is felkéne rakni de mivel nem találtam hozzá jó drivert így nem raktam fel. Alaplap:prescott 800 dual channel

Olvastam, hogy sok mindenkinek volt ilyen gondja. Ha valaki tud valami megoldást az nagyon jó lenne.


2012. nov. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
alaplap driverét rakd fel(keress) ill milyen hangkártya van?azt legalább tudod?
2012. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
C-media wave device a hangkártya típusa. Egyébként kerestem de semmit nem találtam.
2012. nov. 5. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt :

[link]

[link]


Külön hangkártyád van, vagy alaplapi? Ha alaplapi akkor az alaplap típusát írd meg pontosan. Meg tudod nézni az ingyenes SIW programmal.

2012. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, alaplapi van. A pontos nevét holnap megnézem mert ez nem pontos azt mondták nekem. "prescott 800 dual channel"
2012. nov. 5. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!