Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A4-tech X7 egér telepítésénél...

A4-tech X7 egér telepítésénél mi a gond?

Figyelt kérdés

Amikor beraktam a telepítő cd-t fel is telepítettem elvileg sikeresen, de amikor belelépnék az alkalmazásába, nem engedi megnyitni ezzel a hibaüzenettel: Nem lehet hozzáférni a parancsikon által hivatkozott elemhez. Lehet, hogy nem rendelkezik a szükséges engedélyekkel.

Ez miért van?? Próbáltam rendszergazdaként is futtatni de úgy se jó! HELP!!!!! (win7 op.rendszer)



2012. nov. 5. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egér pontos neve pedig a4-tech X7-F3 V-TRACK (elfelejtettem odaírni.)
2012. nov. 5. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mire hivatkozik a parancsikon. Egy gép újrainditás sem ártana.
2012. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de ennyire nem vagyok szaki, hogy/hol nézzem meg hogy mire hivatkozik? Amúgy újraindítás nem válik be
2012. nov. 5. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb klikk (müködő egérrel) a parancsikonra és tulajdonságok.

Ott van minden adat mire mutat, milyen kapcsolóval akarja futtatni. Menj oda ahova mutat és inditsd te manuál akár rendszergazdaként, ugyanaz a hiba?

2012. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ricsun válasza:

Nekem is volt vele problémám. Az a gond hogy a parancsikon rossz helyre mutat, szóval manuálisan kell létrehoznod egy parancsikont. (jobb click az alábbi helyen lévő mappában található 'OscarEditor' nevű alkalmazásra és Küldés -> Asztal )

C:\Program Files (x86)\5-Mode Oscar Editor\program files\OscarX7Editor5Mode


Jobb később mint soha.

2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!