Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a konfigot mennyibe...

Ezt a konfigot mennyibe tudnám elpasszolni? AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2612 MHz Kingmax KLDE88F-B8MO5 2GB DDR2 Sapphire AMD Radeon HD 6450 DDR3 1GB Gigabyte M61PME-S2

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40-45 körül MAX (d ennél valószinűleg csak olcsóbban) tudnád eladni, a proci nem valami nagy szám, ma már dual core sokat nem ér, a vidikari meg egy siralom, főleg ha játékra akarná valaki használni.
2012. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz :) tudom hogy nem egy atomerőmű de eddig még mindennel tudtam rajta gamelni amivel szerettem volna (CoD MW3, GTA4, Crysis 2 stb)
2012. nov. 4. 10:55
 3/4 proton83 válasza:
Szerintem csak abban az esetben add el, ha nem akarsz új gépet venni. Én inkább költenék rá persze csak ha nem integrált alaplapod van hozzá. Az alaplapod nem olyan rosz szerintem, de piaci értéke biztos nem sok a video karit kb 10-15e tudod eladni mondjuk egy bontóban. A helyedben a video kari helyett vennék egy jobbat csak is Radeont a Geforce sokkal drágább és nem jobb.
2012. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is Radeon párti vagyok. :D De ha rakok is bele 1 jobb VGA-t + 2GB RAM-ot a procival nem nagyon tudok mit kezdeni :/
2012. dec. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!