Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépház lenne megfelelő...

Milyen gépház lenne megfelelő az én számomra?

Figyelt kérdés
Egy olyan gépet raknék össze teljesítményileg, ami játékok futtatására összpontosít, játékok felvételére, After Effects renderelésre, szóval egy erős gépről van szó. Na szóval milyen gépházat ajánlotok, egy Gamer PC-nek?
2012. nov. 1. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagy hangsúlyt teszek szinte mindig arra hogy legyen a házban kábeleknek eldugásához hely.Hiszen sokkal jobb letisztúltabb szellősebb és szebb is lesz a ház belseje.

Nem tudom mi a herdver környezet de ebbe a házba minden elfér szinte.

Nem száltam el az árban szerintem ezzel nagyon jól járnál.Hűtésileg rendbe van,tágas meg jól is néz ki.

[link]

2012. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettő nagyon jó! És azt esetleg megkérdezhetem, mitől szokott neon színben világítani egy gépház? Belelehet rakni külön, vagy az be van építve a gépházba?
2012. nov. 1. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!