Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől van, hogy a számítógé...

Az mitől van, hogy a számítógépem 4-5 perc alatt tölt be egy oldalt, és közben pittyeg, meg zümmög?

Figyelt kérdés
Amúgy 11 éves, de még használható, jó gép, meg szeretném nézetni, és csináltatni szakértővel

2012. okt. 30. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy használható: Hát én nem tudom, de ha egy oldal betöltése 4-5 perc, akkor az nem igazán használható, még netezésre sem. Nem bántásból mondom, de ez sajnos így van. A korából adódóan a hardverei, és annak erőtartalékai, valószínüleg minimálisak, ez is okozhatja a furcsa működést. Lehet, hogy csak egy rendszer újratelepítésre van szüksége a masinának.
2012. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb baja is van, szerintem nem éri meg megcsináltatni, mert a javítás többe kerül mint az egész gép.
2012. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12e-ért adok egy P4-est(kb.annyi lesz a szakember...),nem pittyeg,nem zümmög!
2012. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!