Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely processzornál lenne az...

Mely processzornál lenne az ahol full hd-ban a minimum fpsek jobbak lenének az msi gtx460 hawk videokártyánál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 20:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Értem. Amúgy előfordulhat néha még nagyobb gyártók termékeivel is, hogy idő előtt megpusztulnak, de az eladott példányoknak csak kis százaléka jár így (és nem is mindig a hw hibájából). Ha egy típusból több is ugyanolyan gonddal száll el, akkor szériahibáról beszélhetünk. Lényeg, hogy a rossz tapasztalatodon felül a 7770 jó termék, jó el van találva minden szempontból, de nyilván ha van lehetőség jobbra cserélni, akkor érdemes kihasználni. Remélem tetszeni fog az új cucc. :)
2012. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
igen am én babráltam meg a vga-t nem gyári hiba :D hát én is remélem hogy befog jönni a teljesítménye szerinted ekkora képfelbontáshoz szükség szerű a 2 gb vram vagy bőven elég az 1 is mert ugy sem használnám ki ?:)
2012. okt. 30. 22:41
 33/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miként viszonyul a kártya a memóriájához, azaz mennyire hatékony a memória vezérlője a GTX600-as szériának. Radeon kártyák esetén a hub controller jól végzi a dolgát, a techpowerup tesztje szerint az 1GB-os hd7850 átlagteljesítménye ugyanaz, mint a 2GB-os tesójának 2560x1600-ban is.


!

Na de találtam egy 2GB-os tuningolt GTX650 Ti tesztet is (GPU=1033MHz, VRAM=1550MHz)! Szerintem pont annyit megy, mint a Direct CU II 1GB-os azaz nem számít ennél sem a plusz 1GB videomemória, még magas felbontáson sem!


[link]

2012. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
végül is jah akkor megelégszek az 1 gigásal is csak ne melegedjen nekem ez a gainward 60 fok főlé nagy terhelés esetén :D
2012. okt. 30. 22:57
 35/36 anonim ***** válasza:
Ha nem megy 60C fölé, akkor elég jó a hűtés (nekem kb addig megy a 7850 benchmarkok alatt), de 80C-on sem kéne, hogy baja legyen/tönkremenjen.
2012. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
azért a 60C° sokk helyen egy lélek tani határ játkok alatt nem hiszem hogy feljebb ugrálna legalább is remélem :D
2012. okt. 30. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!