Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én már komolyan megőrültem!...

TomThunderbolt kérdése:

Én már komolyan megőrültem! Ahh (Találóskérdés: Mi a gond? ) ASD?

Figyelt kérdés

Ez van benne:

- Intel Celeron D 341 (processzor)

- MSI G41M-P43 Combo (alaplap)

- 2X Kingmax FLFF65F-C8KL9 (4+4=8GB) (memória)

- ATI Radeon HD 3450 (RV620) (Videókártya)

- SAMSUNG HD161HJ ATA Device (sata 2-es Winchester ,és még mellé egy 80 gb-s de nem azon van az operációs rendszer tehát nem lényeg)

Na és a nagy probléma az az ,hogy bármit csinálok vele ,ISZONYATOSAN LASSÚ. HDD Sentinel megvolt 100%-100%. Memóriát majd most csinálom mindjárt itt lesz kommentben az eredmény ,de am zsír új tehát azzal nem hiszem hogy gond van. A következő a vírus. 4 vírusírtó nézte át a számítógépet ( Pand Internet security ,NOD 32 ,Kaspersky ,Avast). Ekkor kérdezi mindenki az oprendszert! Ekkor nevetek egy nagyot bevörösödik a fejem és szétrobbanok. Mindez azért történik mert Windows 98 ,Windows XP (SP1 SP2 SP3 is) Windows Vista és Windows 7 ja meg Windows 8 is volt rajta az utóbbi 2 ből x64 bites mert a processzor is 64 bit-es. De nem nem akar működni a processzorhasználat folyton százon semmit nem tud 20%on kezelni minden maxot kap és ebbe őrül bele a hőmérséklete 72-80 C úy hogy egy elég jó hűtés van rajta és nincs felhúzva a sebessége. Ja és volt már CMOS reset is. Most szerintetek mi legyen? VAlaki segít? MIt cseréljek ki? Én személy szerint kompatibilitási problémára gondoltam! Szerintetek?



2012. okt. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
1 magos gyenge gép. Nekem a régi gépemben is egy magos proci van és ha kicsit megrángatom az egeret egyből 50%-ra ugrok a terheltség. Próbálj letiltani feleslegesen futó/induló programokat. És 72-80 foktnál már amúgy is belassul az egész szaggatásig...
2012. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Na menj a f@szomba azzal, hogy 1 magos és azért ilyen kib@szott lassú. Hűtéssel lesz gond. Vagy az északi híd (proci alatt a bekapcsgomb fele 5-6 centivel, észreveszed mert van rajta hűtőborda)
2012. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A válasszal nem értek egyet ,mert nekem is van másik egy magos AMD-s gépem 2,4 Ghzén fut (ez 3-en) és Win 8 al X5 gyorsabb a dirt 2-őt majdnem magas grafikán elviszi ,de ez. Itt valami más lesz. Esetleg a hőfokkal igazad lesz ,bepróbálom. És azért köszi!
2012. okt. 28. 20:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek írtam a hoszzászólásomat a másodiknak meg üzenem hogy szebben beszéljen!
2012. okt. 28. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj be egy SSD-t. veszel mondjuk egy 64 gigásat, arra a rendszer, az sokat szokott dobni a sebességen ! :)
2012. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!