Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha tudják gariba, akkor...

Ha tudják gariba, akkor honnan tudják, hogy volt húzva a videókártya?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert garis a kártyám és szeretném húzni,de ha esetleg gari idő alatt valami baja lesz és visszaállítom alapra,akkor honnan tudnák,hogy húztam?
2012. okt. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudják, meg hogy húztad. Pontosabban nem tudják bizonyítani, és annyira nem akarnak kötözködni, szerintem. (majd ha netalán lenne valami baja). De azért olvasgass utána mit hogyan kell csinálni túlhajtáskor, vagy kérdezz itt.
2012. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Egy DDR5-ös 4850-em van 625-ös gpu és 3600-as DDR5 memory-val ami a 4870 memóriája és a 625-öt 750-re próbálnám feltolni,mert akk lenne 100%-ba egy 4870-em :D!Csak az a baj,hogy így is megy majd gariba sztem,mert néha elkezd kockázni,de csak ha 100% terhelés alatt van sokáig játékba,szal nem egyből,hanem egy idő után,de kezdi...
2012. okt. 28. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamikor,meg több óra játék alatt sincs tünet :P
2012. okt. 28. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézed a hőmérsékletét? Nehogy megsüsd a vramot...
2012. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézem,terhelés alatt meleg :S!Alap órajelen,szal még nem húztam egyáltalán,de sok kártyát húztam,mindig sikerrel,szal sose rontottam el kártyát,értek a tuninghoz,csak ezen a retkes kártyán nem jó a hűtés,úgyhogy sztem marad,max tesztre tolom fel.
2012. okt. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!