Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen játékvezérlő?

Van ilyen játékvezérlő?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, amit ha a szobámban vagyok rá szeretnék kapcsolni egy tv-re mert annak szebb a képe. De a tv elött nincs asztal, és mivel én inkább lövöldözős játékokkal játszom a célzás fontos (ezért van pc-m mert próbáltam az öcsém ps2jén a kontrollert és nem tudtam vele célozni), tehát olyan játékvezérlőt keresek ami elég pontos hogy legalább egérnyi gyorsasággal tudjak vele célozni, de kényelmes is nem kell hozzá egér, és egy kanapéról is könnyen kényelmessen jól lehet vele vezérelni (az sem ártana ha vezeték nélküli lenne, mert a gépemnek a szoba másik felében van helye, és nemszeretnék sok zavaró drótot. Az sem árt ha olcsó de kb 10 000 ig elmegyek az árral. Ha van ilyen, vagy hasonló légyszi linkeljetek.

2012. okt. 28. 12:00
 1/1 cianidetil ***** válasza:

[link]

8k körül van az ára,és támogat sok PC-s játékot.Vagyis fordítva,sok PC-s játék támogatja.Bár ezzel sem hiszem,hogy könnyebb lesz célozni.Megszokás kérdése.

2012. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!