Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Palit GTX 650Ti-ből megéri a...

Palit GTX 650Ti-ből megéri a 2gb-os változat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert például egyes nVidia kártyák nem tudják kihasználni a 2-4 gb-ot és teljesen feleslegesen vannak nekik. Pl: GT630 4 gb is parasztvakítás, ezért kérdezem. Másik kérdés: bírná rendesen a PhysX-et pl.:Borderlands 2 játékban?

2012. okt. 26. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Ez határeset, pár játékban meglátszódna.

Szerintem igen.

2012. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kártya memória méretét tekintve amolyan választóvonal. Előfordulhat ahol lehet előnye a 2 gigásnak, bár szerintem ilyen helyzet nem sok lesz mostanság. Ettől független ha nem sokkal drágább akkor befektetnék egy 2 gigásba, vagy radeon vonalon nézelődnék.
2012. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem éri meg.


Ez még nem az a szint ahol elkél a 2GB, még a nála lényegesen erősebb HD7850-nél is csak pár játékban van különbség az 1 és 2 GB-os verzió között.

Ennél ahova kevés lenne az 1GB, ott már a GPU ereje is elfogyna.


Az meg a másik hogy a 2GB-os árban is elég közel van a nála jóval erősebb HD7850-hez.

2012. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!