Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manapság elég sok Gamer...

Manapság elég sok Gamer srácnak ilyesmi a gépigénye! Szerintetek is jó Gépigény?

Figyelt kérdés

úgy kb. 200000 Ft-ból összelehet hozni egy komoly kis Gamer pc-t szerintetek is jó vagy ennyi körüli pénzből sokkal jobb gamer pc-t tudtok?? Ha igen küldjetek linket,képet..... Igaz az Imperium Gamer PC-k közül a Imperium Core i5 Premium HD PC-t másoltam ki szerintem az Imperium-os fiúk nagyom értik a dolgukat

Na lássuk is:


Processzor: Intel Core i5-3570 "Ivy Bridge", 3.4/3.8GHz, 4 mag, 6MB cache


Alaplap: ASUS P8B75-M LX, PCI Express 3.0, USB 3.0, SATA-3/6G


Memória: 8GB Kingston DDR3 1333MHz


SSD: 120GB OCZ Agility 3 SATA-3


Winchester: 2TB Seagate Barracuda 64MB cache, 7200rpm SATA-3/6G


VGA: nVidia GeForce GTX 660 2GB DDR5 vagy esetleg egy Radeon HD 7850-es


Ház: Cooler Master Elite Knight


Tápegység: Chieftec iArena 500W


Optikai Meghajtó: SONY AD-7280S 24x DVD-író



#PC #Computer Imperium #Imperium Core i5 Premium HD PC
2012. okt. 25. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne okoskodj ember, nem szemetet raktak össze neked... Ennyiért jobbat nem találsz, mint amit Alex rakott össze.
2012. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"Alapból feltűnik hogy a memória és a proci gyengébbek Alex konfigjában"

4 giga ramom van, játéknál még nem volt ez sose hátul ütő.

Ha meg annyira zavar, akkor sincs semmi gond, mivel elég olcsó, és később is könnyen bővíthető a géped e téren.

Gyengébb proci? Játékra kell, ott először is a VGA a fontosabb, és az Alex konfigjába lévő i5 is eléggé "erős".

Remélem a játékok alatti VGA limitről nem kell beszélnem.


Akkor nézzük már meg Alex konfigjába lévő előnyöket:

Szerintem a legfontosabb a táp, a Raider jobb jóval mint az iArena(az iArena meg még csak nem is ajánlott típus).

Aztán ott a megbízhatóbb SSD is. VGA-ban is jobb, igaz általában kb a GTX 660 meg a HD 7870 közel vannak egymáshoz, de ahol erősebben számít a comute képesség ott a HD 7870 szépen elveri a 660-at.

2012. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó kösz feladtam nem okoskodok, vitatkozok. Most hogy az előbbi csávó leírta hogy miért jobb Alex gépe így jóó. Sorry hogy a kezdeteknél okoskodtam
2012. okt. 28. 17:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyiban megéri megvenni, hogy ezek az alkatrészek külön-külön többe kerülnek, de az arányok tényleg kicsit elnagyoltak.

U.i: a Cooler Master ház az egyik legjobb választás

2013. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Nem hiszem hogy 7 hónapja még mindig gondolkodik, hogy megvegye a gépet. Ez a kérdés valószínűleg már tárgytalan :D

2013. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csaferi válasza:
Én is ezt a gépet vettem meg pár hónappal ezelőtt, még az előző generációt. Minden megy rajta rendesen, játékok is fullon! Nincs semmi gond vele.
2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!