Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 140 000 Ft-ból vegyek egy...

140 000 Ft-ból vegyek egy notit, vagy inkább építsek egy asztali gépet?

Figyelt kérdés

Leginkább neteznék, játszanék (közepes játékok), HD-videókat néznék és zenét hallgatnék. Valamint pár szerkesztőprogram is futna rajta.

Szerintetek? Tudnátok ajánlani egy minimum 15 colos notit? Vagy ha ezekre nem lenne jó a laptop, akkor ennyiből összeraknátok nekem egy gépet? LCD-monitorom az van, de a 140-be bele kell hogy férjen a ház, egy minimum 500 GB-os

HDD és az egér+billentyűzet is. Természetesen plusz még pár ezer Ft nem gáz.

Ház:

[link]


Köszönöm!



2012. okt. 23. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy egy táp is kéne, szóval azt is számoljátok bele, légyszi!:)
2012. okt. 23. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
hát vedd azt is figyelembe, hogy asztali pc-t nem hurcibálhatod ide-oda sztem ha tudsz 1 olyan noti-t találni ami megfelel a játékoknak akk vedd inkább azt
2012. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár 140E-ből nem fog kijönni játékra is alkalmas notebook.
2012. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Laptop:

[link]


Asztali:

Lap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]

Billentyűzet + egér:

[link]


141.079 Ft


Hacsak nem akarod hurcolászni, mindenképp az asztalit ajánlom, jóval erősebb.

2012. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

140k-ból jóval ütősebb játékgép építhető, mint az azonos árú notebookok. Az asztalit egyszerűbb és olcsóbb fejleszteni illetve bővíteni. Cserébe jobban pörgeti a villanyórát és nem hordozható.

Játékokhoz a noti sem kényelmes, esetleg rákötött billyentyűval, egérrel és külön monitorral már oké, hiszen akkor úgyis töltőre kell dugni...de teljesítményben nem lesz nagy szám. Zenehallgatáshoz kissé nagy, erre vannak eszközök, melyek az utcán is jól használhatóak (telefon, mp3 lejátszók)...Netezni szintén sokat lehet otthon is és jó ha magával is tudja vinni az ember...ilyenkor viszont az esetek nagy részében elég egy net képes telefon is.

Nem egyformák az igényeink, de én asztalit építenék, ha nem nagyon fontos a hordozhatóság és van egy okostelefonod is.

2012. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így hogy van monitorod mindenképp asztali. 140k-ért nem kapsz olyan laptopot amin normálisan lehetne játszani (plusz melegszik is terhelés alatt), míg asztaliból több évre építhető egy erős konfig.
2012. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Okostelefonom van (iPhone) most is arról vagyok.. Most is notim van, de egyszer se vittem sehova a 4-5 év alatt és már elég lassú és rossz, ezért gondoltam, hogy egy asztali gép is megfelelhet.
2012. okt. 24. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!