Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a videókártyán...

Jani212121 kérdése:

Mi lehet a baja a videókártyának? lehet szoftver kell rá? (ati hd 4550 512 mb) -amd athlon II X2 240 2.80 ghz 2 magos -1gb ram -420W táp sztem elég jó hozzá a gépem

Figyelt kérdés

Vettem egy videókártyát vaterán egy megbízható embertôl(98% pozitív 200 körüli értékelésbôl), ô azt mondta tesztelte és mûködött.

Megérkezett, beraktam a gépbe. A ventillátor pörög de nem ad képet, ezért visszadugtam a gépbe az integráltat.És kiderült hogy a gép nem is érzékeli(nincs driver cd-m)


-Talán drivert kéne rá raknom??

-vagy a vga csatlakozó ment tönkre és vennem kéne egy vga/dvi átalakítót?

-vagy valami más?


KÉREM CSAK HOZZÁÉRTÔ VLASZOLJON MERT OLVASTAM EGY OLYAN EBERRÔL AKINEK A GÉPÉT DRIVER CSESZTE SZÉT.



2012. okt. 23. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
BIOS-ban letiltottad az integrált kártyát? Le kell tiltani az IGP-t és/vagy megadni, hogy az elsődleges slot a PCIe. Alapból kéne képet adnia, csak alacsony felbontáson és színminőségben. Utána jöhet a driver az AMD oldaláról az oprendszernek megfelelően. Újraindítás és oké (ha nincs gond valahol).
2012. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Letiltottam csak attól meg teljesen elment a kép(és alapból a pcie slot volt bekapcsolva), de szerencsére "vaktában" meg tudtam oldani F7-tel.

Nem tudom mi a baja.

2012. okt. 23. 05:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!