Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a microATX konfigról? Minden hardver belefér ebbe a házba?

Figyelt kérdés

HÁZ:

[link]



ALAPLAP:

[link]



VIDEÓKÁRTYA:

[link]



PROCESSZOR:

[link]



HDD:

[link]



RAM:

[link]



DVD ÍRÓ:

[link]



TÁPEGYSÉG:

[link]


2012. okt. 21. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Főleg a vga kérdéses a kisebb házaknál, de ebbe bele fog férni minden a kialakítása miatt, a konfig is rendben van.
2012. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amúgy szerinted jól szellőzhető?
2012. okt. 21. 17:56
 3/7 A kérdező kommentje:
a ház
2012. okt. 21. 17:56
 4/7 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni hogy nekem kell átkapcsolni hogy melyik vga-t használjam? alaplapi-t vagy a a kártyát
2012. okt. 21. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. A Sharkoon oldalán azt írják, hogy max vga méret 36cm, míg a Sapphire szerint 21cm hosszú a kártya (meg kell mögé pár centi a tápcsatinak). Ha teszel bele más CPU hűtést, akkor arra majd ügyelned kell, hogy max 14,5 cm magas lehet (ebbe pl egy TX3 Evo még belefér, de egy Hyper 212 már nem).

Amúgy nekem is ugyanez a videokarim van (csak adtak hozzá még Sleeping Dogs kódot), kellemes teljesítmény, jó fogyasztás, hűvös és mindezek ellenére még halk is (terhelés alatt sem búg fel)...jó cucc, bár elvileg az 1GB-os verzió sem lassabb a techpowerup tesztjei szerint, nagy felbontáson sem és 10k-val olcsóbb!

2012. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a játékoknál nekem kell átkapcsolni hogy vga-t használja a gép? alaplapit, vagy a videókártyát
2012. okt. 21. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennél az igp-nél van-e mód kapcsolgatásra, de nekem valami azt súgja, hogy nem. Ez nem feltétlenül baj, mert letiltod az integráltat és használod a 7850-t, ami elég ügyes energiagazdálkodás terén (alaphelyzetben 10W, ha a monitor képszenlétbe kapcsol, akkor a GPU is lekapcsolja a számoló egységeket és 3W-ra csökken a fogyasztása). Az integrált meg jól jöhet ha valami történne a diszkrét kártyával...
2012. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!