Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Nem működik a hang a...

S. O. S. Nem működik a hang a gépemen? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi baja nem volt, aztán kikapcsoltam, és most be, és semmi. Egy filmet akartam vagyis akarok megnézni, és furcsa volt, hogy nem szól a hang, aztán gondoltam, hogy talán az elején nincs is, de aztán elkezdtek az emberek tátogni. Ha rákattintok a jobb alsó sarokban arra a hangszórócskára be se jön, ha pedig a start menübe megkeresem a hangerőszabályzót, csak 2 szabályzót ad ki, valami felvételnek. Fejhallgatót szoktam használni, ami fel is van telepítve, van rajta mikrofon, az működik, de a hang nem. És a a MediPlayer-en akarok valamit hallgatni, egy hihetetlenül hosszú szöveget ad, ki, gondolom a hibáról.

Nem tudok angolul, csak egy pár szót, és nem is értek nagyon az ilyen dolgokhoz, szóval kérlek segítsetek!

Előre köszönöm!:)


2012. okt. 21. 00:14
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
Állítsd vissza a rendszert arra az az időpontra amikor még működött a hang biztosan ;)
2012. okt. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.. De a vicc kedvéért kipróbáltam, és semmi!;)
2012. okt. 21. 05:54
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:
Nem hülyeség, gyakorta egy feltelepített program vagy valami virtual drive átállíthatja az alapértelmezett hangeszközt .. vagy egy egy elállítás következtében esetleg vírusnak köszönhetően eltűnnek rendszerfájlok, vagy használhatatlanná válnak .. sok esetben javult már meg így hiba. Na de akkor meg kellene nézni mi az alapértelmezett hangeszköz, fel van e telepítve, .. biosban nem e tiltottad le véletlenül ... vagy egy driver újratelepítést is ajánlott :) Második közben ennyi az ötlettár
2012. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy azt írtam, hogy hülyeség, ugyanis visszaállítottam aznap a naptárat egy héttel visszábbra, és semmi. Aztán írtam neked a kommentet, majd észrevettem, hogy még nem állítottam vissza. Visszaállítottam az aznapi dátumra újra, és megjött a hang..:D

Ez egy kicsit nekem fura, de végül is a lényeg, hogy mindent hallok:D

Még egyszer bocsi és köszi!:)

2012. okt. 22. 14:43
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Amúgy én nem azt tanácsoltam, hogy a naptárat állítsd vissza, hanem a rendszert. Start menüben, rendszer-visszaállítás ^^
2012. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha.. Mindegy már. Most működik
2012. okt. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!