Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Notebookom és ki...

Van egy Notebookom és ki szerettem volna bővíteni a RAM-ot 4-ről 8GB-ra. Itt van az én problémám mivel csak az eredetit ismeri fel amit vettem bele azt nem. Megoldás?

Figyelt kérdés

Notebook: Acer Aspire 5750G

Ram: DDR3 SO-DIMM 1333MHz 4096Mb(Kingston) --> ez az eredeti.

Ilyent vettem bele: DDR3 SO-DIMM 1066MHz 4096Mb(Kingston)

Bios: V 1.14



2012. okt. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A sebességnek és a ram típusának is egyezni kell


1066MHz ?

2012. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem támogatja, de amúgy minek 8GB? Átlag esetben elég 4GB még asztali gamer konfigokba is, a 8GB nem hoz gyorsulást. Vagy valami spéci alkalmazáshoz kell?
2012. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

"Megoldás?"

Legközelebb olyan booltba vásárolj noti ramot, ahol belepróbálják és akkor fizeted és veszed meg, ha működik is.

Régen volt ilyen lehetőség pl. a users.hu boltjában. nekik is érdekük, hogy ne mászkálj vissza a rammal és nem olyan munkaigényes a dolog.

2012. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól beraktad a helyére, mert azt a RAM-ot is ismernie kéne, mivel van olyan széria amiben alapból 1066-os RAM van...
2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!