Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom használni a 3. 0-ás...

Nem tudom használni a 3. 0-ás USB portot az új laptopon? (többi lenn)

Figyelt kérdés
HP Pavilion g6-2013sh notebook-om van, vadiúj. A HP hivatalos oldaláról sem tudom letölteni a driver-t, és a google keresővel sem sikerült találnom. Hogyan tudnám működőképessé tenni az USB portomat?
2012. okt. 19. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy chipset driver kellene, ugyanis az A70M lapkakészlet natívan támogatja az usb3-at, viszont HP oldalán nincs lapkakészlet driver, ez azért is érdekes mert néztem más gyártót(asus) ugyanezzel a lapkakészlettel és ott van hozzá driver.

Talán Windows Update-ről próbálj meg hozzá vezérlőt leszedni, eszközkezelőben megjelenik az usb 3?

2012. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok sehonnan sem letölteni chipset készletet, pedig már órák óta ezzel kísérletezünk ketten. Az eszközkezelőben sem mutatja az usb-3-at.
2012. okt. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!