Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul el a gépem magától...

Yo Peet kérdése:

Miért indul el a gépem magától kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy pár hete kezdte el a sz.gépem azt, hogy kikapcsolt állapotban egyszer csak elindul... Illetve, ha hátul lekapcsolom a tápot, majd visszakapcsolom, akkor egy pár mp-ig elindul és leáll... Valakinek valami ötlete lenne, hogy mi van vele?


Illetve egy HD Sentineles kérdés. Van egy Samsung HD200HJ 200GB vinyóm, és a progi hol meg tudja mutatni, hogy milyen állapotban van, de legtöbbször nem. Erre valaki tudna megoldást?


Ha valami egyéb infó kellene, akkor leírom.

Előre is köszi!!!


2012. okt. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt sok mindentől lehet.

Lehet hogy a be kapcsoló gomb, a sz*r.

Vagy a táp, egyébként milyen márkájú ?

hdd állapotát nem tudja mutatni ? akkor ott már komoly probléma van.

Régen volt egy rossz hajszárítóm, be dugtam a konnektorba használtam, le kapcsoltam, de nem húztam ki, és magától el indult, és valamikor le is állt. Szerintem zárlatos volt.

2012. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valszeg táp vagy alaplap hiba. Milyen márkájú a táp?
2012. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a tápra ez van írva:

FSP Group Inc.

Modell no.: FSP400-60MDN

nem tudom h számít-e vmit, de ez egy btx-es táp

2012. okt. 17. 23:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Az alaplap meg: MS-7204 v1.
2012. okt. 17. 23:08
 5/8 A kérdező kommentje:

Időközben a bekapcsolási gondot sikerült megoldani... A BIOS-ban kellett állítani, mert még az egérre is bekapcsolt ha kattintottam vele... :)

Nem lehet, h esetleg a BIOS-ban van elállítva a vinyóval kapcsolatban is? :$

2012. okt. 18. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
De, lehet hogy a S.M.A.R.T. ki van kapcsolva, nézd meg, bár attól még nem kéne néha mutatnia néha nem
2012. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt meg írhattad volna hogy csak ha megnyomod az egérgombot akkor kapcsol be :) Azt hittem hogy csak úgy random bekapcsol néha :D
2012. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt én sem tudtam, h bekapcsol egérre, azért nem is Írtam :) amúgy tényleg "random" módon kapcsolt be, mert a gép közelében sem voltam mikor bekapcsolt (volt egy pár ilyen bekapcsolós beállÍtási lehetőség még, ami mind be volt kapcsolva (pl.: hálózatról érkező jel, bill.ről való bekapcs.))

Nézegettem már a bios-t, de nem láttam smart-ra utaló beállÍtást :( Lehet azt kéne, h egy másik gépbe áttenni és ott kipróbálni.

2012. okt. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!