Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb.80 ezerért valaki összerakn...

Kb.80 ezerért valaki összerakna nekem egy gépet?

Figyelt kérdés
Igényeim nem túl nagyok. A mostani játékokat azért vigye és legyen benne legalább 4 GB RAM meg egy jó processzor.
2012. okt. 17. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy én vagyok hülye, de nem értem :D
2012. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért a 80 ezer számít de én inkább arra gondoltam hogy honnan vegyem meg ilyenek
2012. okt. 17. 17:37
 13/18 anonim ***** válasza:

így mindjárt más.


pcx.hu ahogy már az egyik konfig mellé írták, ipon.hu is jó, iway.hu


ügyelj arra, hogy minden alkatrész mellé legyen garanciajegy és a dobozát is megkapd, mert ha tönkremegy valami akkor azok kelleni fognak hozzá. Részletes számlát is szokás adni egy ilyen tranzakcióról, egy mezei megrendelési visszaigazolást el ne fogadj. Mert az nem szabályos, és adott esetben ha szőröznek mondhatják azt, hogy nincs számla. Lepecsételt aláírt számlát kell hogy adjanak. Kb ennyi, meg ugye ha mondjuk a dobozban nem az van aminek lennie kéne 3 napon belül szó nélkül cserélniük kell.

2012. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

de szerintem a felsorolt boltok egyike sem surmó ennyire, bár én jártam már meg számítógépes üzlettel, de rábasztak mert rossz ügyféllel szaroztak. Jól megbüntették őket, és még az érintett termék árát is teljesen vissza kellett fizetniük.


De a boltosok se hülyék, ha egy csöpp eszük van ezeket betartják nem lesz belőle affér :)


ja ajánlom még a hardverker.hu oldalt nagyon korrekt üzlet az is, onnan vettem videokártyát, mintaszerűen jártak el.

2012. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ilyen információkra gondoltam
2012. okt. 17. 17:53
 16/18 anonim ***** válasza:
2012. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
utolsó: ezmiez? :D
2012. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
QWERTY: általuk összeállított, kis szériás (megbízható) gépek, 3 év garancia, saját szervíz helyben. Az enyém 4 éves és egy venti cserén kivül más baja még nem volt.
2012. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!