Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 300W-os Lite-On táppal...

Egy 300W-os Lite-On táppal tudnék működtetni egy AMD Athlon II 630 2.8ghz-es processzort és egy HD 7770-el?

Figyelt kérdés
A táp elvileg egy 12V-os ágról 268W-os teljesítményt tud leadni. Működne így a gép, vagy kell egy jobb táp?

2012. okt. 16. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom milyen bele lehet annak a tápnak, de én nem kockáztatnék.
2012. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Más oldalon már olvastam, hogy jó ez a táp, és szerintük menne, csak kiváncsi vagyok más véleményére. :)
2012. okt. 16. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha tuti biztos hogy jó minőségű, akkor menni fog vele.

De következő körben azért vennék egy 400-as FSP Hexa-t, főleg ha már régi ez a táp.

2012. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem öregebb 1-2 évnél.
2012. okt. 16. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát annak idején volt szó már LiteOnról, akkor Hart azt írta, hogy IBM beszállító/beszállító volt, meg azt, hogy szakmai fórumokon a márkának nincs rossz híre. Én magam kb ennyit is hallottam az egész márkáról :)
2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Akkor biztos jó, sokat én sem tudok róla, csak hogy vannak jó DVD íróik. De hogy milyen tápokat csinál az nálam homály.
2012. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

((

mivel van vagy 6 féle liteon cimkés táp igy ahogy lehet nagyon jó is ugy lehet nagyon rossz is szóval enyiböl hogy liteon nemtudunk meg sokat de az biztos hogy nagyjábol mindegyiken kina irás van csak mivel liteon ágytó is kinai

))


kérdezö majd elmondod tapasztalataid róla:P

2012. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
* ágytó = gyártó :D
2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Hát szertintem jó táp (Amúgy azt írja , hogy MODEL: NO. PS-5301-08HF), és jól működik vele a gép. Mondjuk most csak egy HD 5450-es van benne gyárilag, ezért gondolom úgy, hogy kell egy új táp. Bár már más fórumokon írtak mindenfélét, egyik szerint kell másik azt mondta, hogy nem... Ezért szeretnék már egy normális választ... :)
2012. okt. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!