Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különdbség az Ati Radeon...

Mi a különdbség az Ati Radeon és a Ge Force Videókártyák között?

Figyelt kérdés
melyik a jobb, és miért? :)
2012. okt. 15. 22:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

De óriási a különbség a kettő között?

mondjuk ha Ge Forcehoz sokkal olcsóbban hozzájutnék akkor megérné inkább azt?

2012. okt. 15. 22:34
 12/36 anonim ***** válasza:
42%

Egetverő különbség nincs köztük,csak a hülye PC fan boyok vitatkoznak erről


Körbe nézhetsz az interneten 50%-50% az arány,különböző érveket hoznak fel mind az ATi-hoz mind a Nvidia-hoz,valakinek ez jön be valakinek pedig az,mindkettőre érkeznek egyaránt pozitív és negatív hozzászólások,felesleges ezen vitatkozni

2012. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%

#10


"ők tartják fontosnak, hogy mindenkire megpróbálják rátukmálni a sz@rjukat"

Nekem aztán mindegy kinek mi van a gépében, de a Radeonokat szarnak nevezni komoly hozzáértésre vall...


"Gondolkodj, ha mindenki tényleg atit venne, már rég csődbe ment volna az nvidia. De él, és virul, és mégpedig úgy, hogy (állítólag) drágább.. Érthetetlen. "

Ez azért van, mert a sok Pistike Nvidián nőtt fel, meg a szomszéd is azt mondta hogy dzsíforsz az marha jó, hát vegyünk akkor azt...


Amúgy meg nem kell itt vitázni, elég ránézni egy teszt összegzésésére:

[link]

Utána kikeresni melyik VGA mennyibe kerül, és kész.

2012. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy Ge Force ami 1gigás, meg ddr5 ös memória van meg 128bites, azon kéne a Gta 4 nek futnia 1920*1080 as felbontáson full grafikával? ha a többi cucc is erős
2012. okt. 15. 22:41
 15/36 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező neked meg már elmondtam hogy a TÍPUSA a lényeg, nem az hogy mennyi RAM van rajta meg hány bites stb stb...


Pont így szoktak szar VGA-t venni, hogy X GB RAM van rajta akkor ez tuti jó lehet... és nem.

2012. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Mert én egy Ge Force Videokártyához 6500 ft-al olcsóbban juthatnék hozzá, mint egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező Atihoz

Akkor melyiket válasszam megéri annyival többet adni az Atiért?

mikor mind2 nek ugyanaz a memória meg a 100 MHzvel gyorsabb csak az Ati???

2012. okt. 15. 22:46
 17/36 anonim ***** válasza:
41%
De a jó ég áldjon meg, képtelen vagy leírni melyik az a kártya? Mindenféle önmagában semmit mondó specifikációkkal dobálózol itt már mióta, csak a lényeget le nem írnád akkor sem ha kérdezem.
2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
64%

"Már ugatnak a kutyák.. "

Jobb lenne visszavenni a pofából főnök.


"Ha vga kerül szóba, érdekes módon, csupa ati fan fog válaszolni. "

Ez rohadtul nem igaz, de ha te nekem megindoklod, hogy mi a fenéért vegyek nV-t a GTX 650Ti-n kívül ilyen árak mellett...


"hanem mert ők tartják fontosnak, hogy mindenkire megpróbálják rátukmálni a sz@rjukat"

Hogy mi a fenéért is bosszantom én magam egy ilyen idiótán?


"Gondolkodj, ha mindenki tényleg atit venne, már rég csődbe ment volna az nvidia. "

Már az se vall arra, hogy átlátod a dolgokat, hogy szerinted az nV-nél(vagy akár az AMD-nél) a dVGA piac ennyire számít. Amúgy még ott is eléggé tartja magát, a neve még sokat ér.


Amúgy tudsz róla,hogy az ATi már márkanévként se üzemel egy ideje?


"Mert én egy Ge Force Videokártyához 6500 ft-al olcsóbban juthatnék hozzá, mint egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező Atihoz "

Te meg fogd már fel, hogy PONTOS típusokról írj már, "azonos paraméterrel"(ami ugye kifullad membuszban, vramban, meg órajelben) kitörölheted mikor két külön architektúráról van szó.

2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%
DE NEM ÉRTED, HOGY A TÍPUSA A LÉNYEG??? NEM AZ, HOGY HÁNY GIGÁS, ÉS, HOGY ATI VAGY NVIDIA!!
2012. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

R7750-PMD1GD5/OC

N630GT-MD4GD3

2012. okt. 15. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!