Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi pénzből lehet összehozn...

Mennyi pénzből lehet összehozni, egy teljes konfigot (monitor, bill, egér stb. ), ami visz minden játékot Full HD-ban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a gyűjtést(havi 10k-t teszek félre), és az érdekel hogy mennyi legyen a végösszeg amiből egy ilyen konfigot össze lehet hozni.

Én 150-200k ra gondoltam, de nem nagyon értek hozzá, ezért kérném a Ti segítségeteket.

Amit mindenképpen szeretnék, hogy legyen majd a konfigban:

Egy nagyon gyors 2TB-os winyó(SSD nem kell!)

Egy 24" monitor.


Amit elvárnék tőle, hogy minden játék max grafikán hibátlanul vigyen+közben fraps is menne.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



#ár #konfiguráció #hány méter
2012. okt. 15. 15:06
 1/4 Bubi2 ***** válasza:
94%
Én azt mondanám 280K SSD nélkül, az igényeidhez persze.
2012. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

150-200 kevés ha normális 24"-os monitor is kell.

300 körül.

2012. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd megpróbálok 10e-nél többet félrerakni, hogy ne kelljen 2-3 évet várnom rá. :)
2012. okt. 15. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az jó lenne hogyha többet bírnál félre rakni mert ugye 2év múlva már nem minden játék menne rajta full hd-n ha érted mire gondolok :)
2012. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!