Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi vinyó beüzemelése, miert...

Régi vinyó beüzemelése, miert nem bootol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos a probléma a következő: Volt egy régi IDE winchesterem (160gb samsung) es ezt szerettem volna a gépembe belepaszirozni amiben volt egy SATA vinyo xpvel (szintén 160 gb samsung). Nos a problema a kovetkezo: Bekotettem bios pass be aztan a kovetkezot irja: ,,Reboot and Select proper Boot device

or Insert Boot Media in selected Bott device.."ű

Probaltam beallitani a bootolást, de valamiért, az IDE winchesterrol akar bootolni...ezt hogy lehetne atallitani? elore is koszi



2012. okt. 14. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaés, az IDE-t second slavenak, a SATA-t pedig thrid masternek gondolja..mivel ugye csak a SATA-n van oprendzser ezert arrol kene bootolni..de ez nem megy...

:Ű GRAT :)

2012. okt. 14. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:

A az ü véletlen

A + - szal tudod állítani winyot hogy melyik kerüljön felűre vagy page up page down

2012. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi :), es bocs azthittem csak valami lelkes szivato vagy..
2012. okt. 15. 17:01
 5/8 A kérdező kommentje:
a problema a kovetkezi, hogy csak a 1st FLOPPY DRIVE; CDROM:PM- TSSTcorpCD/DVDW SH-S18; és HDD:SS - SAMSUNG SP1634N váltogatható boot devicekent...a régi amin az xp van az nem.g
2012. okt. 15. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
a satás winyo egymagába elindul?
2012. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
yep.eddig is arrol ment minden, de most, hogy bedugtam az IDE-t arrol akar bootolni. Latja mindkettot, de a boot menuben nem lehet az satásat valasztani..
2012. okt. 15. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

pedig lehet !!!

alaplapod tipusa?

2012. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!