Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyiért tudnám...

Szerintetek mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnék megválni nagyon kedves netbookomtól hogy a pénzből amit kapok érte vehessek egy kicsivel jobb számítógépet!Szerintetek mennyit érhet, mennyit kapok érte?

A netbook adatai: [link]


Márka:Acer

Model:Aspire 5315

Nagyon szép állapotban szinte teljesen hibátlan!Egyetlen egy esztétikai hibája van: kiesett a nyitópöcök és így ha lecsukod szükséged van egy mezei kulcsra vagy késre hogy kinyisd.Más hibája nincs!Nagyon jól működik, nagyon gyors!Kiválóan lehet vele internetezni, filmet nézni!Játék terén is megállja a helyét!A Counter-Strike, a WoW, a Half-Life 2 és annak egyéb "módjai" is szépen futnak rajta!Az aksi is megkímélt!Energia takarékos beállításokon egy bő 1-1.5 órát bír!Jól fel szerelt egy gép!Van rajta DvD olvasó/író, sok USB, Wifi, és egy beépített WebCam is!(És persze a többi nyalánkság!)

Extrák:

-Kérésre az alábbi operációs rendszerekből lehet választani:

Windows XP Professional SP3 (Teljesen legális és jogtiszta!)

Windows Vista Ultimate SP1 (Másolt de aktiválható!)

Windows 7 Starter,Home Basic,Home Premium,Professional,Ultimate (Másolt de aktiválható!)

Windows 8 Enterprise (Másolt de még nem aktiválható!)

Vagy esetleg bármilyen Linux! :)(A gép 100%-ban Linux kompatibilis!)

-Kérésre bármelyik operációs rendszerre felrakom a Drivereket!

-Laptoptáska!

-Eredeti 2003-mas Office Basic Edition!(Teljesen jogtiszta!)

Ennyi lenne!Szerintetek ezért mennyit kaphatnék?



2012. okt. 12. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 80GB-s SATA van benne!Persze ezt ki lehet benne cserélni nagyobbra, de nekem ez is bőven elég volt mindenre!
2012. okt. 12. 20:44
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

már igy ránézésre is 30ezer jutot eszembe róla


de ha megnézed használt piacot anyiért is menek ténleg ezek


na már most az hogy te "legális" windows t rátetszel még nem jelent semit


oda adod licenet is és cd t is? kulcsal és papirjával együtt?


mert akkor ér valamit de egy xp ma nem sokat ér már

2012. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igy használtan eladva akár 1-2ezer plusz sem jelenet

officet meg nem fogják megveni gondolom... mikor van ingyenes office is


és az hogy hibás vagyis ha lezárul segédeszköz kell hozzá csak csökenti árát...

ez vevötöl függ hogy mibe megy bele


nos ha jó esetben csoda folytán 40ezerért el is adod leeht kapcs érte használt pc t vagy ha hozá teszel de kb. 60ezret kéen hozátenni hogy ténleg jo legyen itt gondolva netán ara hogy te ujonan venél pc t


de persze 80-100 ért használtan szerencsével nagyon jó asztali gépet kapsz


persze monitor nélkül... de hasznáéltan nem vészes a full hd monitorok ára sem

2012. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] Én tulajdonképpen ezt szemeltem ki magamnak!Úgy érzem már megérdemlem ezt a kis "fejlődést"!Persze ebből is a sima 40ezres kiszerelést!Windows 7-et én is tudok rá tenni, billentyűzetem, egerem van, elég jó monitort meg ingyen tudok szerezni!
2012. okt. 12. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg azért is szeretnék egy kicsit feljebb lépni mert itt a továbbtanulás és mindenképpen Informatika pályát szeretnék mivel ez érdekel, ehhez értek, ezt csinálom szívesen!És úgy érzem ez a gép már nem tud kellőképpen kiszolgálni...De sajnos nem tehetem meg hogy szuper gépbe fektessek...Én már ennek a kis lépésnek is nagyon örülnék!
2012. okt. 12. 21:29
 6/6 anonim válasza:
olyan büszke vagyok rád, mostanság minden fiatalnak ilyen hiperszuper erős Laptop kell szereznie...és ez nálad figyelemre méltó, nem mint egyesek...
2012. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!