Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 7 miért nem látja...

A Windows 7 miért nem látja az Ati display drivert az illesztőprogram telepítőjében? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Windows 7-en az Ati telepítő nem ajánlja fel a konkrét Display video driver és a Catalyst Con. Center telepítését.

Eleve nincs a listában. Most a Microsoft gyári drivere van fent. Letöröltem a Microsoft illesztőp.-ját, de akkor se ajánlja fel a driver és a center telepítését a gyári illesztőp. telepítője. A játékokat amikor elindítom, teljes képernyővel nem is indulnak el, és pirosan villog az OpenGl felirat.



#Windows 7 #Ati illesztőprogram
2012. okt. 11. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Géped, videokártyád, oprendszered?
2012. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ati HD2400 AGP 512MB. Windows 7 32bit, Asus alaplap 2Gb Ram ennyit tudok.
2012. okt. 11. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:

www2.ati.com/drivers/legacy/12-6/12-6-legacy_vista_win7_32_dd_ccc_whql.exe

Ez a driver van hozzá, esetleg próbáld eszközkezelőből telepíteni.

Amúgy újratelepítetted és azóta nem jó vagy már korábban sem működött?

2012. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, de a link amit küldtél nem működik.

Amúgy friss op.rendszer telepítés, úgyhogy most próbáltam először telepíteni a drivert.

2012. okt. 11. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam működik, [link]
2012. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

08:34-es válaszolónak:

Igen, innen töltöttem le a drivert, de se az egyéni se az expressz telepítéssel nem látja a telepítő listában a Control centert és a konkrét videó meghajtó programot.

2012. okt. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!