Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy core i5-os proci melle...

Egy core i5-os proci melle milyen videokartya illene, melyket tanacsolnatok az ati reszerol es milyet az nvidia reszerol?

Figyelt kérdés
kb 40000 ft szannek ra

2012. okt. 10. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

core i3 1156? i3-ból van 155-ös foglalatú is, na mindegy.


Ha mindenképp spórolni akarsz, nézz szét hardverapron, és vegyél egy olcsó i5 2500k-t, persze garanciásat, nem kell neked ivy bridge, nekem i5 2500k van és hasonló feladatokra használom, videoszerkesztés, tömörítés, ez az amaz, ergo inkább munkás procinak van befogva, és hát hasít, ennyi. Ivy nem sok pluszt hoz a konyhára, és ahogy látom nem is k-s procit néztél ki. 2500k-t húzhatod akár 4200-ra is se lesz semmi baja :)


mellé én egy 7850-et vennék, nvidiát felejtsd el, konkurenciát csak a felső közép/felső és csúcskategóriában álltHAT! az amd-nek, de azért szerintem még ott is a pirosak viszik a pálmát.

2012. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja és 100 ruppó erre a projektre édeskevés lesz, alaplap+proci+vga kerül csak több mint 100 ezerbe, és akkor hdd memória táp ház kutyafüle nincs is mellé.
2012. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kérdezö ezt gondoldt át jobban ha hoszútávra tervezel gépet

minöségi táp és minöségi (jól szelözö) ház az alapja egy hoszútávú gépnek

hasznos egy olyan alaplap ami hoszabtávra is jó lehet H77 ha tuning akkor Z77 (persze ha intel)

ezek mind nem olcsók a többi végülis te dolgod

de árkeretedböl amd vel járnál jól

egyáltalán nem alakalmatlan az amd munkára...

melesleg késöbb jobb videokártyát is vehetnél (igaz amd nél ha nem integrált vga s alaplapot veszel akkor kel vened már most pci-e vga t...)

2012. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

eloszor is a tobbi dolog mar megvan hozza

Tap:Chieftec CTB-500w

HDD:500GB-os

masodjara tudom h van core i3-ban 1155-os foglalat is de az egy kicsit gyenge ahogy ti is irtatok ilyen dolgokra

harmadjara en csak alaplapot+procit es vga-t vennek 100pengobol

es az utolso lehet hogy ugy csinalok ahogy irtad h varok meg tobb zse osszegyulik addig varok es veszek egy jobb vga-t. megfogadom a tanacsotokat!!

2012. okt. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!