Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik socket 478-as foglalat...

Létezik socket 478-as foglalatba több magos processzor?

Figyelt kérdés
És ha igen melyek ezek.
2012. okt. 10. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:

Nagyjából a nem szó fedi a dolgot. Ha Pentium 4-et akarnak neked eladni ami tud HT-t és vakítanak vele ez kétmagos, akkor határozottan NEM!


Néhány kései s478 Asus laphoz volt átalakító, amibe bele megy Pentium-M/Celeron-M proci és Core Solo és Core Duo procik. Az utolsó az 2 magos, 32 bites. Ezek mobil processzorok, asztali gépben nem voltak, max. Mac Miniben. De azt állítom neked, hogy csak az átalakító árán kapsz egy s775-ös C2D képes alaplapot. szóval nagyon nem éri meg. Meg ha pont nem olyan alaplapod van ...

2012. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült többet is találnom :

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alaplapod nehogy leird típúsra pontosan...

amugy platform váltás jobban megéri

meg igazából felesleges 2 magos bele

mert mihez is kell?

netezni 1 magosal is lehet

2012. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ember elég ha a foglalat típusát leírom... Nem az volt a kérdés hogy erre meg erre milyen proci jó... Nem tanácsadás kellett hogy vegyek e egy vadiúj gépet vagy tartsam meg a régit. Nyilván jó okom van rá hogy még nem tettem meg. Még csak nem is azt kérdeztem hogy felesleges e 2 magosat tenni bele.


"Nekem sikerült többet is találnom :

[link]

[link]

[link]


Ezek nem Socket P-s mobil processzorok?

2012. okt. 11. 15:02
 7/7 Komplikato ***** válasza:

"Ezek nem Socket P-s mobil processzorok?"

De igen, hívták s479-nek is ami félrevezető, mert ez is 478 lábú. Ehhez volt átalakító fent leírt Asus lapokhoz. Meg persze létezett desktop lap ilyen foglalattal, csak nagyon ritka. Egy ismerősömnek volt Nforce4(!) chipsetes.

Az átalakítóba a C2D már nem ment, csak a Core (1) procik.

2012. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!