Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűnt a másik meghajtó?

Hova tűnt a másik meghajtó?

Figyelt kérdés
Sziaszok! Na az van, hogy volt szerelőnél a gép, jó.. nem mostanába de azóta ilyen. Mielött elvittük, volt rajta 100gb (vista volt, és C: D: meghajtókkal) most pedig csak C: van ami összesen 60 giga. hova tűnt az a másik 40? (most xp van rajta)

2012. okt. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem üres az a 40 GB-os akkor előbb nézd meg egy partíciókezelőben ( [link] ) mert lehet hogy meg van csak rejtett vagy nincs betűjele. Itt vissza tudod állítani vagy betűjelet adni neki. Ha törölve lett, akkor jöhet a partícionálás és formázás...
2012. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mikor elhoztad a szerelötöl miért nem nézted meg mi van a gépeden és hova tete a vistát ? Lehet hogy készakarva letörölte róla mert sokan nemszeretik a vistát hanem xp t win 7 et ajánlanak. Ha az én gépem let volna biztos kivertem volna a balhét hogy milyen jogon telepitet a gépemre megkérdezés nélkül xp t ? Én utálom az xp és a win 7 et is legjobb nekem a vista ha nem rég volt ez az eset menj vissza a szerelöhöz és reklamálj ha már több hetes téma fujhatód, máskor mielöt átveszed a géped nézd meg én is megnéztem mikor hazahoztam a számitógépszerviből.
2012. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom nem mostanába volt ez akkor egy hivatalos számitógépszervibe vid a géped lehet hogy újra kell telepiteni hogy legyen vistád. Szombathelyen van egy hely ha nincs eredeti windosod akor is feltelepitenek bármit 3500 ft ért
2012. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Most látom a partíció kezelő programokban hogy ott van! De formáztam, adtam neki nevet.. semmi. Sajátgépbe nem mutatja...

2012. okt. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!