Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény a Western...

Mi a vélemény a Western Digital notebook HDD-ről?

Figyelt kérdés

Western Digital 2,5" Scorpio Blue 1TB 8MB 5400 SATA2 (9,5mm)


Van valakinek tapasztalata?


A Hitachi nem vált be nekem. A Samsung igen, de az megszűnt vagy mi van vele.



2012. okt. 9. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nem volt meg ilyen hhd-m de körbe néztem neten és jofele vinyo :) sata2 az jó fajta . De ami zavaró engem az a 5400rmp .. Masolai sebesség . Sztem ha van valami 7200-as rmp-s akkor vedd azt . :) a legjobb. Sata 3as . De azok már drágák , de nagyon gyorsak ! Nekem is sata 2es van és 7200 rmp. Persze nagy gépbe ! Csak sajnos nem 1tb-s mint ez .. Ratyi 160gb-s :D . Én majd ervezek venni 16ert 500gbs sata 3-as. HDD-T :)
2012. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár persze ez attól függ h kinek mi a drága :)
2012. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a notebookban WD van de Black Edition, ez kicsit kakaósabb mint a sima Blue. SEMMIÉRT NEM ADNÁM. Habár, SSD-t vettem bele Corsair GT-t de nem azért mert lassú lett volna hanem tetszett a 5 másodperces indítás :D
2012. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most 2 HDD van benne (HP Pavilion DV7)
2012. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!