Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procikat rakhatok a...

Milyen procikat rakhatok a gépembe? (lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyen van a birtokomban: Intel Pentium Dual CPU E2200-2.20GHz, 2200 MHz


Alaplapot nem tudok mondani, hogy milyen, mert az Everest nem ismrei fel.


Új procit szeretnék venni. Nekem inkább játékra kellene.

Milyen tipusút rakhatok a gépembe, ha jelenleg a fent leírt típusú van nekem?


Előre is köszi!



2012. okt. 8. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont az alaplap típusa kéne, anélkül senki nem fogja tudni.
2012. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a lap egy 775ös foglalatú lesz, tekintve a proci is az.

Ebbe már értelmetlen nagyon vásárolni, vannak quad procik de min. 20körül kezdődnek amiért már vehetsz egy jobbat újonnan, csak ugye ahhoz alaplap meg ram is kell.

2012. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a gép többi része milyen? Mert ha mondjuk gyenge a VGA vagy kevés a RAM, az új procival semmire sem mennél.
2012. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel, hátha felismeri: [link]

Végső esetben kikapcsolt áramtalanított állapotban lekapod a gép oldalát, és az esetek nagy részében pontosan rá van írva a típus az alaplapra.

2012. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

VGA-t most akarok venni. jelenleg 2 GB RAM van de 4 lesz hamarosan.

elvileg ilyen az alaplapom: GIGABYTE 945GCM-S2C

2012. okt. 8. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam nem éri költeni arra a 775ös foglalatra. Egy quad proci 20-tól kezdődik és az extreme edition-ök meg ilyen i5 árán mozognak. A ram meg csak hab a tortán, hogy 2giga ddr2 kb. kétszer annyiba kerül mint 4giga ddr3 :D

Írd le mennyit tudsz költeni a gépre, egy amd procis konfiggal szerintem jobban járnál és valamennyiért a mostanit is el tudod adni.

2012. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most nézegettem a gépeket..egész jó árban vannak ugy gondolom.

[link]


[link]


szerinted melyiket érdemesebb megvenni?

játékra kellene. például amivel lazán tudok MW3-azni.


Mennyit ér a jelenlegi gépem igy? Integrált a VGA, de ahhoz képest nagyon jó. 2 GB RAM. procit már irtam de 2 magos 2.20 ghz. jó állapot.

2012. okt. 8. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Proci 4-5k (én is a minap cseréltem le az e2220-as procim, az 5-6kra lett beárazva még prohardverem) a ram pedig 4-5k.

Ne összerakott gépet vegyél hanem írd le mennyi van/mire kell (játék, netezés, munka) és összeraknak neked egy gépet, de ajánlom ezt új kérdésként írd mert akkor többen fognak odanézni.

2012. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! :D
2012. okt. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!