Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Tablet Pc-t vegyek?...

Milyen Tablet Pc-t vegyek? Melyik a jó?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy nem ismerem ezeket a kütyüket viszont vannak elvárásaim és félelmeim is. A fontos kritériumok a vásárlásnál,hogy ha lehet ne legyen 35 000 Ft-tól drágább, 7"-10",első kamera,kártyaolvasó,wifi,hdmi. találtam párat neten de sosem hallottam róluk.pl MaxTab8,aTab7S,Gloclever A103. De ajánlhattok bármit ami a kívánságnak megfelel.

2012. okt. 8. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az olcsók közül a ConCorde gépei között nézelődnék, egy 7030-as például minden felsorolt kritériumnak megfelel. Van HDMI, WIFI, microSD kártyával bővíthető, kapacitív multitouch kijelzője van és így tovább.
2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
9%

Először is, te nem Tablet PC-t, hanem Tabletet keresel.


Másodsorban ennyi pénzért semmit ne vegyél meg, csak szenvedni fogsz vele.

Egy normális, használható tablet olyan 60-70 ezer forint környékén kezdődik.

2012. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aham szóval akkor mi különbség a Tablet és a Tablet PC között?
2012. okt. 8. 12:34
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:

A Tablet PC egy PC.

PC architektúrájú számítógép, PC operációs rendszerrel.


A Tablet nem PC.

A Tablet nem PC architektúrájú számítógép, mobil operációs rendszerrel.


A Tablet PC leginkább egy notebookra hasonlít, érintőképernyője van, billentyűzete opcionális.

2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!